Wpis z mikrobloga

@Skorupczak: pudełko po asusie co jest w innym kompie :D ta płyta na wierzchu to msi a77a-gd55 na lga1155

na asusie siedzi sobie grzecznie C2D ale kiedyś zmienię na quada, to taki komp awaryjny - a w sumie ma lepsze chłodzenie niż ten procek na MSi, bo na 775 siedzi mi Freezer 13 Pro
@FLAC
@mati1990
@Skorupczak
Mi się taka p5q pro spaliła jedna... ale kupiłem druga taką samą xd w #!$%@? drogie one się zrobiły wtedy płaciłem koło 200zl a Teraz nawet za 300 są aukcje. Jakby coś to mam do niej części ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja posadzilem tam xeona x5460 na 4ghz i nawet wieska 3 ciągnie z gtxem760. GTA V nawet 60 klatek jest. Całkiem zywotne te lga775.
@mati1990 u mnie ten gtx 760 czasem się marnuje a czasem nie nadąża. Zależy jaka gra i co się w niej dzieje. GTA V i bf1 beta zarzynaly procka a taki Wiesiek wsiada na kartę mocno. Jak zmniejszylem rozdzialke na 1050p to miałem eleganckie 60klatek.
@kusprzyk: @mati1990: Ja mam jak mówiłem: core 2 quad q8400. #!$%@? wyżyłowałem do granic możliwości, i z 2,66Ghz się 3,66Ghz zrobiło. Do tego 8gb ramu niby 800mhz, ale obecnie... no, jakoś prawie 1000, tylko obniżone timingi. Do tego gtx 950, i wiesiek na ultra full hd bez tylko hairworksów włączonych działa stabilnie w więcej niż 30 klatkach, ale nie sprawdzałem ilu (porównuję z innymi grami w których się klatki wyświetlają).
@mati1990: Ja bym na twoim miejscu albo sprzedał jak nie masz dobrej płyty, albo go kręcił jeżeli taką opcję masz. Ja przyfarciłem, bo kupiłem tą płytę asus p5qd turbo nie z myślą o kręceniu, tylko pierwsza z brzegu z allegro która uciągnie więcej niż 4gb ram i ma gigabitowy lan. Przyszło mi kiedyś do głowy kręcić, a tu patrz pan, jedna z najlepszych płyt na tą platformę :)