Wpis z mikrobloga

Dzisiejsza sytuacja w ośrodku zdrowia przekonała mnie do tego że powinni stworzyć rejestrację internetową.
Jest grubo po 7 i czekam na rejestrację do lekarza i chwilę później zaczęła się rejestracja. Nikt mi nie powiedział o tym że jest kolej, więc zacząłem się rejestrować, aż tu nagle pewien #rozowypasek drze się że ja się wepchałem itd. Moje argumenty że ja idę tylko coś załatwić i zajmie chwilę spadły z rowerka. Zamiast wyjść o 8 skończyło się że wróciłem kwadrans o 10. Pozdrawiam służbę zdrowia
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@albatroszippa1998: Po 1. rejestracja internetowa juz jest po malu wprowadzana, w części placówek juz jest.

Po 2. Serio jestes zdziwiony, ze istnieje cos takiego jak kolejka do rejestracji?

Po 3. Jak juz sie wepchales to bardziej na miejscu by bylo przepraszam a nie "argumenty", ze chciałeś cos załatwić. Bo zapewne reszta tez chciała cos załatwić a nie posiedziec sobie w przychodni w ramach relaksu.
  • Odpowiedz
@albatroszippa1998: Najbardziej wkurza jak masz na 10:45 i jesteś o 10:40, ale okazuje się, że przed tobą jest 6 ludzi, a najwcześniejszy ma na 9:30. No nic tak nie wkutwia. A w gabinecie od półtorej godziny siedzi stara 9:15...
No i w końcu koło 12 wbijasz, a tu ni z gruchy, ni z pietruchy się awantutuje stary grzyb: Halo!!! Halo!!! TERAZ 12 WCHODZI!!!
A ty nie wiesz czy ją zgasić
  • Odpowiedz
@Pienteitr: Ale to taka historia już PO rejestracji czy co tam. Bo z tego co zrozumiałem to chciałeś się zapisać na ten sam dzień? :-D Niemożliwe takie coś :-D
Mogliby wydłużyć czas edycji wpisów
  • Odpowiedz