Wpis z mikrobloga

@fervi: nie mam potrzeby posiadania telefonu za 4 tyś zł, jestem pragmatykiem, funkcjonalności jakich potrzebuje dostarczy mi tak samo dobrze telefon w okolicach 1 tyś zł.
@jeshu: Wcześniejszy tel miałem z IOS, wybrałem nexusa 5x i jestem mega zadowolony. Tel posiadam już od pół roku i nigdy się nie zawiodłem. Aktualizacje zabezpieczeń co miesiąc, a wsparcie najnowszych andków do wrzesnia tego roku, więc myślę, że jeszcze jedną wersję dostanie. Na andku 7.x chodzi świetnie, a po każdej aktualizacji nawet lepiej, bateria trzyma trochę dłużej niż kiedyś, ale pamiętaj, że bateria to mała wada w nexusie, gdyż trochę
@jeshu: Qi nie ma, ale jest "quick charge", tel ładuję się z ok.10% do pełna w 30min. Na tyle jest tylko czytnik linii papilarnych, nie ma on żadnych innych funkcji(na tą chwilę). Sam czytnik działa bardzo szybko.
@jeshu: Telefon nie jest prosty w rozebraniu, lecz materiał z którego jest wykonany na tyle jest ok, nie jest łatwy w zarysowaniu, ale zawsze lepiej uważać. Osobiście zakupiłem minimalistyczny case na telefon, gdyż sam telefon jest bardzo lekki i wydaje się delikatny, a zawsze mam obawy, że położę za mocno na biurku i coś się zarysuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)