Wpis z mikrobloga

Przecież skoro Zdanowska jest tak świetnym prezydentem, za jakiego się uważa to co jej szkodzi wystawić jakiegoś figuranta i sterować wszystkim z tylnego siedzenia?


@Hahazard: To, że PiS zaprowadza w Polsce standardy poniżej poziomu gleby, nie oznacza, że każdy będzie chciał się do nich dostosować.
  • Odpowiedz
@Rapidos: Aha, czyli do prawa stanowionego przez PO trzeba się stosować, a do uchwalanego przez PiS jak się nie podoba to już nie?

Widzę, że wzięty prawnik z Ciebie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Powtarzasz narracje za mediami. W wielkich miastach PIS i tak nie wygra. Ten ruch skierowany jest przeciwko PSL i resztkom SLD na prowincji.


Nie wiem czy wygra ale na pewno zwiększy swoje szanse ponieważ kandydat namaszczony przez świetnego Prezydenta nie będzie miał takiego poparcia jakie miał jego patron.

No niestety w tym wypadku to oprócz także ułomnej wersji Kaczyńskiego to jedyna możliwość wprowadzenia kadencyjności.


Jak
  • Odpowiedz
@Hahazard: Nie, nie o tych. Chodzi o rządzenie z tylnego siedzenia, o którym sam wspomniałeś - nieformalne i pozbawione odpowiedzialności prawnej. Myślałem, że wytłuściłem to wystarczająco.
  • Odpowiedz
@fanki: To może ja odpowiem:
Odnawiane są coraz to nowe kamienice a z takiego grilla leci dym który brudzi dopiero co odnowione elewacje.
Co prawda nie wszystkie zostały jeszcze odnowione i nie wszystkie kamienice należą do miasta ale co tam. Przecież nie można tworzyć w Polsce grup uprzywilejowanych prawda? Dlatego zabronili wszystkim.
Widzicie .. to wyższa szkoła dedukcji jest. :-)
  • Odpowiedz