Wpis z mikrobloga

@arbok: #!$%@?, nic nie mów. Miałbym zrobione wszystko, ale zapomniałem jak się odwołać do formularza. Robiłem nawias kwadratowy, w apostrofach nazwa z formularza. I co? Zapomniałem o $_Post przed nawiasem... Wstyd. Tak prostej rzeczy zapomnieć
@Gurdebele: @arbok: @homeostaza:
Jak zrobiliście szablon strony? Na divach czy w znaczniku sekcji? Bo polecenie było napisane niejasno, tzn zrób szablon strony na bloakch, ale prawy zrealizuj za pomocą znaczników sekcji. Czyli wychodziłoby na to, ze trzeba było dziabnąć przez section z html5. Zrobiłem w div i działało, ale nie wiem teraz czy za to punkty mi polecą, czy nie?
@Adronitis: a co, zdajesz motzno? Nie przejmuj się, arkusze są generalnie proste, naprawdę :) Jeszcze jak będziesz mieć egzamin na późniejszą godzinę, to idziesz na gotowe, bo arkusz z rozwiązaniem będzie w internecie, więc w razie czego można wyklepać na pamięć XD
@Gurdebele: no to ja z php połączenie zrobiłem, ale zapomnmiałem o $_POST przy nawiasach kwadratowych do zmiennych, dlatego nie umiałem się odwołać później, żeby w echo wypluwało.
@hoppek Mam nadzieję, że dostanę przez ten czas jakiegoś ogarniętego nauczyciela do TAI, bo obecny uczył nas montażu i przez cały rok leciał sobie w ch..., w czerwcu E12, a my pierwszy raz dotknelismy w szkole komputera w grudniu XD
@Gurdebele: jeśli #!$%@? perfekcyjnie, to spokojnie :)
@Adronitis: a my w trzeciej i teraz czwartej klasie mieliśmy taką wymagającą sukę, wymagała od nas więcej niż to co było na egzaminie XD Ale przynajmniej byłem pewny, ze jestem do egzaminu przygotowany :D Na kadrę nauczycielską z zawodu TI nie mogę narzekać w swojej szkole ;D A do E12 to my wszystko robiliśmy, montaże, demontaże, składanie całych zestawów, jakieś mierniczki, lutowanko i