Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski #niebieskiepaski #relacjedamskomeskie #zycie #problemypierwszegoswiata #comamrobic

Mam dziwny problem, mam 22 lata - niebieski. I nie potrafię rozmawiać z ludźmi, tzn nie jestem jakiś zamknięty w sobie, bo jak znajdę osobę, która ma podobne zainteresowania to mogę gadać godzinami, ale jednak mam problemy tak "z dupy" pogadać, bo o czym? O pogodzie? Obgadywać innych? Bez sensu.

Już nie mówię o różowych paskach, bo tutaj przegryw totalny. O ile w szkole średniej to było spoko, bo mogłem się spotkać z 3-4 rożowymi i gadać, słuchać je, ale jak przyszło 1na1 i jeszcze jak mi się podobała to pustka w głowie albo sztywne pytanka w stylu:
-gdzie na studia?
-Twoje marzenia

XDD haha

Weźcie mi coś poradzcie życiowego co robić? Czy sam trening np umawiając się z różowymi z tindera coś da? Dodam, że nie mam brzydkiej mordy tylko mentalnie jakiś zacofany

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 16
OP: @measure: bo czuje się potem jak stulej co nawet pogadać nie potrafi, inni potrafią podejść siema co tam i jakiś temat rozwinąć, a ja co najwyżej "co tam" opowiemy co było u mnie u niego wczoraj/dziś i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling