Wpis z mikrobloga

Wyobraźcie sobie jak teraz ludzie odpowiedzialni za najlepszą jak do tej pory produkcję CS:GO czyli PGL siedzą w domach i oglądają Majora, który oprócz studia(który notabene nie daje oddaje w ogóle klimatu majora) nawet im do pięt nie dorasta.

Ja #!$%@?, minął chyba przeszło rok od momentu jak PGL zrobiło z transmitowania CS:GO sztukę a na aktualnym majorze, na który był niesamowity hype jakaś #!$%@? robi mi ujęcia kamer za pomocą strzałek i myszki #!$%@?ąc się w ściany.

#csgozvojakiem #csgo
Vojak - Wyobraźcie sobie jak teraz ludzie odpowiedzialni za najlepszą jak do tej pory...
  • 15
  • Odpowiedz
@Vojak: Faza grupowa w cluj napoce była w jakiś kanciapach. Panie poczekaj jaki #!$%@? będzie w Fox Theatre to jest telewizja więc na pewno odjebią perfekcyjnie.
  • Odpowiedz
@Vojak: Taz w wywiadzie mówił, że czuję się jakby to był po prostu kolejny event Eleague (taki Eleague Season 3), że nie czuję się jakby to był Major. I w sumie podobne odczucia mam, gdy to oglądam. Może jak pojawi się publika to będzie lepiej. Przeniosą się na jakiś stadion, chociaż czytałem, że i tam ma nie być za dużo ludzi.
  • Odpowiedz
@kwmaster: @Vuko__Drakkainen: tu pierwsze mecze fazy grupowej, porównaj produkcję pokazania gry i wszystkich dodatków z tym co oglądamy dzisiaj/wczoraj. Tak jak mówiłem - Eleague jedyną przewagę jaką ma to zajebiste studio.

Przygotowania ujęć kamer, pokazywania szczegółowych statystyk, o wiele więcej ujęć na graczy w przerwach, kamery na twarzy graczy, dodatkowe kamery przy 1vs1, więcej integracji ze społecznością z Twittera.
Vojak - @kwmaster: @Vuko__Drakkainen: tu pierwsze mecze fazy grupowej, porównaj produ...
  • Odpowiedz
@imo0mfg: sam kiedyś szukałem ale w sumie nie wiem jak oni to robią na żywo. Jedyne co mi przychodziło do głowy to jakieś skrypty pobierające aktualny ticket w czasie gry i generowanie kolejnych automatycznie ale chyba źle myślę.

Kiedyś widziałem jak pokazywali pomieszczenie gdzie były rozmieszczone kilkanaście komputerów - każdy odpowiedzialny za gracza, scenę z włączoną grą i odpowiednim widokiem, które były później wykorzystywane w reżyserce.
  • Odpowiedz
@WcaleNieZajetyLogin: nie neguję wcale, że w Fox Theatre będzie słabo ale poziom produkcji rozgrywek grupowych jest średnio-słaby(cały czas według mnie ratuje ich studio) co wcale nie zapowiada by mieli to poprawić w fazie pucharowej.

Jakieś szumne otwarcie, dobre otoczenie i może jakieś niespodzianki - owszem - ale przez większość transmisji jednak widać grę i to PGL wykorzystało najlepiej a tutaj jest duży niedosyt lekko mówiąc.

I zawsze można mówić, że powinno
  • Odpowiedz
@Vojak: Osobiście najbardziej podobały mi się rozgrywki Esla,E-league nie robi złych rozgrywek ale nawet faza pucharowa sezonu 1 i 2 nie wyglądała tak jak powinien wyglądać turniej tego typu,nie wspominając o tym że pełna transmisja była dostępna tylko w Tbs który nie jest w żaden sposób dostępny w europie.
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?ę, już w #!$%@? takich tematów widziałem na hltv, te ssanie...
Poczekajmy na playoffy. Jak nic się nie zmieni, to będziemy jeździć po ELEAGUE ostro, ale jakoś nie chce mi się wierzyć bo oni nigdy lipy nie odwalali.
Tak czy siak - błędem wydaje mi się tygodniowy Major. Taki 4-dniowy był najbardziej optymalny, ciągnie się to wszystko.
  • Odpowiedz
  • 0
@WcaleNieZajetyLogin no to akurat dlatego, że eleague było transmitowane w TV i tam była pełna transmisja, na twitchu był tylko observer feed. Teraz na twitchu będzie już pełna transmisja
  • Odpowiedz