Wpis z mikrobloga

Ja p------e, Wardęga się skompromitował.
Usunął wczorajszy live, obejrzał z ekipą doradców film gargamela raz jeszcze i nagrał film XD
#polskiyoutube
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tony_soprano: @Oskarek89: Wardega rozegral to jak miszcz, od czasu psa pajaka nie slyszalem, ani nie widzialem Wardegi w Internecie.

Nagral drame (ktora dobrze sie wyswietla jak sam to powiedzial) i poprosil ogladanego youtubera o skomentowanie (nie wazne jak mowia, wazne zeby mowili) i wyswietlenia leca w gore, kazdy nowy film Wardegi bedzie mial setki tysiecy, albo miliony wyswietlen, a wy idioci, elita narodu nadal debatujecie nad tym kto
  • Odpowiedz
@Wafellini: zupełnie nie tak. Plułem na wardęge jak zrobił psa, pluje i teraz. Nie miał racji, a się kłóci. Jak zrobi z tego pieniądze to przez ludzi którzy go nadal będą po tym oglądać. Trudno, śmiechawa tv też ma widownie...
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Wardega jest wszedzie na 2 pierwszych stronach goracych od kilku dni, no ale on sie kompromituje, ale i tak kazdy zagladnie na jego kanal i wyswietli film, bo moze skompromitowal sie jeszcze bardziej xD

Od poczatku jego kariety na YT nagrywal filmy w ktorych sie kompromituje, ale ktore daja mu wyswietlenia.

Wyswietlenia spadly, to czas rozkecic drame, jakas afere i wyswietlenia znow rosna xD Kazdy przypomnial sobie o czlowieku
  • Odpowiedz
@Wafellini: aż mi się nie chce wierzyć że na tym gimbo serwisie potrafi ktoś racjonalnie zebrać fakty w całość i podsumować wszystko w jedyny właściwy sposób.

CC: @Oskarek89:
Dostajesz jakieś donejty za kręcenie inby na mirko na temat tych 2 pajaców?
co do reszty to możecie się gdzieś tam sklasyfikować, wasze g---o kliknięcia pompują idiotom hajs do kieszeni, a wasze życie w żaden sposob sie nie zmieni, nadal
A.....h - @Wafellini: aż mi się nie chce wierzyć że na tym gimbo serwisie potrafi kto...

źródło: comment_jRjfgQ0rHgAzlXF2nEIj68O1lzvbgGtt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz