Wpis z mikrobloga

@Oskarek89: też mam takie wrażenie że sam tego nie wymyślił, a i tak wyszło marnie, jedyne co mi sie spodobało, no to prawda że gargamel wyśmiał Imperium a on jest nikim ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale to nie ma nic do dramy
  • Odpowiedz
@KUKIPUKI: jak już sylwek zmienił temat z policja chciala mnie udusić na złe oznakowanie parkingu, to gargamel świetnie udowadnia że jest dobre oznakowanie, i co z tego że on sie przyzna że sie zagapił, jak by były 3 znaki to by coś zmieniło? wjezdza pod zakaz a potem mówi że jest złe oznakowanie

a co do psa, chce pomagać, spoko - ale po co biedny piesek w odpowiedzi do gargamela?
  • Odpowiedz
@Najkon: #!$%@? wardęga ciągle sugeruje jakoby Gargamel się śmiał z pomagania. On jest głupi czy co? Przecież Gargamel i każdy normalny człowiek śmieje się tutaj ze WSPOMINANIA ŻE SIĘ POMAGA. Wardęga poruszył i wrzucił temat pomocy psu jak został zaatakowany za zupełnie #!$%@? inną sprawę.

Jak dla mnie pokazuje to totalny idiotyzm i brak myślenia. Nie wiem jak on tego nie czai. Chyba nie chce i wygodniej wmawiać widzom, że Gargamel
  • Odpowiedz