Wpis z mikrobloga

@UszatyBloger: Są takie ujęcia, które gwarantują efekt. To zdecydowanie NIE JEST jednym z takowych i proszę tak nie twierdzić. Od ucięcia bezsensownie budynku z góry, przez nie najlepszy kadr ogólnie, po nie pasujące do siebie przerysowane barwy z przodu oraz szarówę i turystów w tle. O apaszce już nie wspominając. :P

Sorry normalnie bym się nie czepiał, ale to tak jakby z dumą powiedzieć "są takie samochody, które nie zawodzą
  • Odpowiedz
Biorę do siebie merytoryczne opinie, nawet skrajnie negatywne. Hejtu nie biorę, bo o to przecież hejtujacym chodzi. Jestem największym trollem dla samego siebie, więc żaden hejt nie jest w stanie mnie ruszyc. Pozdrawiam -)


@UszatyBloger: powiem Ci Dawid, że zazdroszczę chłodnej głowy, ja to bym jednak po czasie takie komentarze wziął do siebie, nie boisz się, że takie negatywne komentarze robią złe wrażenie na przypadkowych obserwatorach? czy po prostu chcesz
  • Odpowiedz
@wsciekly1: Każdy kto pamięta moje początki tutaj wie, że to liczne wklejanie linków do mojej strony przez użytkowników tagu #ubierajsiezwykopem mnie tu ściągnęło. Po przejrzeniu dyskusji pod rzeczonym tagiem uznałem, że warto włączyć się w ten specyficzny, ale jednak w większości bardzo merytoryczny, dyskurs dotyczący mody męskiej. I tak jakoś wsiąkłem i zostałem na prawie już trzy lata. W trakcie całego tego czasu udało się skupić wokół mojego
  • Odpowiedz