Wpis z mikrobloga

Lubie wyjść ze znajomymi w plener, czasami na jakimś wspomagaczu typu grzybki bądź lsd. Jaka jeszcze używka współgra z takim spacerem/posiedzeniem? Myślałem nad mdma ale nie wiem czy to dobry pomysł (nikt z nas tego nie próbował). Jakieś pomysły?
#narkotykizawszespoko
  • 9
  • Odpowiedz
@PauIie: mdma jest świetna na długie wypady za znajomymi po mieście, na pewno dużo otwarciej sobie porozmawiacie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dobra jest noc + mocno oświetlone miejsca jak np. jakaś starówka itp :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@nuj-ip Koniecznie sprobujemy mdma. Jezeli chodzi o szczere rozmowy to mam 3 przyjaciol z ktorymi dzielimy sie nawet najskrytszymi sekretami. Ale zawsze na takim wypadzie cos pofilozofujemy :)
  • Odpowiedz
@PauIie: Tyle że po nim nie posiedzicie :), człowieka po 1h, aż po pokoju nosi żeby chodzić, tańczyć :), no i rozmawiać :), a jak znacie się dobrze to napewno ruszycie fajne tematy które gdzieś głęboko w nas siedzą , ale na długi spacer jak najbardziej, warto zabrać ze sobą jakąś wodę.
  • Odpowiedz
@grap32: całą paczkę, i zakwasy szczęki na drugi dzień :P. Jak jest dobre, czyste MDMA i zarzucona odpowiednia ilość to szczena aż tak nie chodzi.
  • Odpowiedz
@grap32: @nuj-ip: @PauIie: Jak molly to i chupa chupsy ()
A co do noszenia to nie zawsze, bo mnie ostatnio wgniotło, że chciałem się tylko przytulać i jak szedłem potańczyć to na 10 sekund i wracałem na łóżko :D
  • Odpowiedz
@PauIie: MDMA na domówkę, jak najbardziej. Tylko sprawdzone MDMA, a nie "kryształ od zaufanego Seby", jak nie masz doświadczenia w identyfikowaniu kryształu po kolorze i zapachu (charakterystyczne) to pillsy niby można wygooglać na pillreports, ale zdarzają się #!$%@?... Wolę kryształ, jeśli pewny.

Empatogeny w gronie zaufanych ludzi to coś cudownego. :) Zrobi się Wam hugs-party, a jeśli będą jakieś kobiety czy tam pary, no to... Pewien znajomy na MDMA przekonał się,
  • Odpowiedz