Wpis z mikrobloga

@co_ja_tu_robie: wg mnie lepiej brać samą kretę niż samo białko :) Zakładając oczywiście, że dopniesz przynajmniej do tych 1,5g białka/kg masy ciała z jedzenia (co nie jest takie trudne) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@co_ja_tu_robie: ale ja nie mówie, żebyś nie kupował białka, kup sobie, ja tylko odpowiedziałem na twoje pytanie czy warto brać kretę xD innymi słowy: jeszcze jak. Najlepszą kretę imo kupisz na kfd, 23zł za 0,5kg, więc 3 miesiące masz załatwione ;)
@brtk122: ale to jest często prawdziwe. Wcześniej, gdy miałem jeszcze ochotę pomagać za frajer szczurom, ktorzy zaczynali karierę liftera to kilka razy byłem światkiem podobnego incydentu. Gość do mnie podbija i mi mówi, że ma problem z ułożeniem diety, bo mu prawie 1k kcal brakuje. Zapotrzebowania miał ok 2600
@Re-volt: no tak jak z białkiem nie będę Ci koło dupy robił, to wg mnie krety z kfd za 23zł i 5zł przesyłka nie da się łatwo przebić, bo jest całkowicie rozpuszczalne i ma naprawdę dobre smaki. Jakby zamawiać z bulków samą kretę to choćby na przesyłce się to nie kalkuluje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@brtk122: bo nie zamawia sie samej krety tylko bierze ja jako dodatek do zamowienia :) jak dla mnie kazda kreta jest dobra poza cytrynowym ostrovitem. raz kupilem ten syf i nigdy wiecej! wysypane do kibla bo sie pic nie da