Wpis z mikrobloga

@odyn88: Nie rób takich rzeczy cumplu. Jak mniemam też byś nie chciał, żeby jakiś inny samiec Ci się wcinał w związek. Jak jest nieszczęśliwa, to niech to skończy, a nie szuka bolca na boku.
  • Odpowiedz
@odyn88 jest sens ale jest bardzo wysokie prawdopodobieństwo, że wykorzysta cię jako krótkoterminowego bolca, po którym albo wróci do swojego łobuza lub użyje jako wygodny przystanek do znalezienia sobie kogoś innego. A i nie słuchaj pierduł o męskiej solidarności bo tak mówią ludzie którzy nie znają życia. Ja bym osobiście nie pchał się w to póki panna faktycznie nie odejdzie i nie pobędzie trochę sama. Jeśli czujesz się na tyle pewnie,
  • Odpowiedz
@Shmit: jak mu się uda to i owszem, jeszcze flaszkę z nim wypiję, a szlaufa pogonię. Jakby była porządną dziewczyną, to by się nie dała zarywać. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z realiów, ale ładne dziewczyny są i będą "zarywane". Nie widzę winy u zarywającego faceta. Tylko u kobiety, która się daje.

Tymczasem twoja gadka brzmi tak epicko beta XD bo pancia wcale nie chciała zaszaleć ale wiesz mężuś
  • Odpowiedz
@odyn88 ruchaj jak się nawinęła i nie zawracaj sobie głowy tym malutkim drapaniem z tyłu głowy zwanym moralnością. Jak nie do ciebie, pójdzie do innego wiem bo byłem w podobnej sytuacji, tylko uwazajz żeby tamten ci nie obil mordy XD jak seks z tygrysem i śmieszno i straszno. Tylko jak jesteś bolcem na boku to się nie spodziewając ze z tego będzie jakoś poważny związek XD
  • Odpowiedz
@nofink: To Ty powiedziałeś. Po prostu szukając swojego szczęścia, mało mnie interesuje solidarność z jakimś nieznajomym typem. Ty natomiast wychodzisz z założenia, że ważniejsza jest solidarność z tego powodu, że gość jest tej samej płci.
  • Odpowiedz