Wpis z mikrobloga

@odyn88: Najpierw niech skończy "jedno", nie pakuj się w niezdecydowane dziewczyny, może raz pójdzie z Tobą do łóżka, zrobi Ci nadzieję a potem rozerwie serce na strzępy powrotem do byłego "co ja zrobiłam" byłem tam cumplu, nie warto ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@odyn88 dla mnie ktoś kto spotyka się z taką kobietą to najgorsza piz*** bez honoru. Nie odbija się zajętych kobiet i nie wbija się komuś w związek. Panowie szanujmy siebie na wzajem.
  • Odpowiedz
@odyn88:
Za wikipedią

O niczym nie gadaj z nią otwarcie, bądź wszystkiego pewien. Są dwie opcje:
1. Ona szuka gościa na którym można się oprzeć odchodząc od tamtego. Wtedy możesz robić z nią co chcesz. Ona nie ma innego wyjścia, jeśli chce się od niego oderwać. Ale musisz być w miarę taki, że chcesz z nią chodzić. Chyba że chcesz ją oszukać. Albo jesteś na tyle bombel, że będzie się chciała
  • Odpowiedz
@odyn88: 90% kobiet skacze ze związku w związek, a wy mu trujecie że niby teraz to inne są.jak się kobieta rozstaje z tobą to zwykle ma juz innego zaklepanego:) a jesli nie to bardzo szybko po tobie:) jakby kobiety podejmowały decyzje to by były mężczyznami, a że nie wymaga się tego od nich to czekają aż któryś się za nie weźmie jak są jeszcze w związku i wszystkie boją konsekwencji:)
  • Odpowiedz
@Dyktus: Zawsze mnie bawi ta wielka wiara w męską solidarność ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z obcym facetem łączy mnie taka więź, że równie dobrze po pijaku mogę mu dać w gębę pod klubem.
  • Odpowiedz
@odyn88

Nie odbija się zajętych kobiet i nie wbija się komuś w związek. Panowie szanujmy siebie na wzajemnie.

Nie ma czegoś takiego jak odbijanie kobiety. Jeżeli kobieta chce z Tobą być to od razu utnie adoracje, a jeżeli odejdzie to należy się cieszyć że już nie marnuje ci czasu.
  • Odpowiedz