Wpis z mikrobloga

Na wykopie wszyscy są ekspertami od wszystkiego, ale i tak się pochwalę. Mój pierwszy gulasz w życiu i to na emigracji - od jakiegoś miesiąca zacząłem sam sobie gotować (do tej pory ogarniałem głównie herbatę), w efekcie czego jest nowy skill, satysfakcja, jem zdrowiej (4kg w dół), mam więcej energii i oszczędzam kupę kasy, bo za cene jednego londyńskiego obiadu jem przez pare dni, ze dwa dania dziennie ;) (gulasz plus zupa, ostatnio weszła jarzynowa)

#gotujzwykopem #kuchnia #chwalesie #londyn #emigracja
źródło: comment_X0daKM1p3WJpshYqoqbyqxzbOBbwmYjx.jpg
  • 16
@elsaha: nie mam tu dni bez kasy :> jestem wykopowy programista, lol :D ale masz racje. tak, mroże sobie żarcie ;) teraz mi zajebisty pomysł dałaś - fasolka po bretońsku!!!! dawno tego nie jadłem. A potem bigos. uh, chłopaki na macie podczas treningu będą żałować :D
@uirapuru: Ja robie lekko oszukaną fasolkę po bretońsku. Używam tej z puszki Heinza. Podsmażam wędliny, boczek, cebulę, dodaje przypraw oraz przecedzony płyn z puszki. To gotuję aby się lekko przegryzło, a na samym końcu dodaję samą fasolkę i koncentrat pomidorwy :) Oszczędzasz czas, bo nie musisz moczyć tej fasolki całą noc
@tptak: gejosko-murzyńska dzielnia, czyli Vauxhall :D najlepsze miejsce do stania się rasistą i homofobem. Albo czarnym gejem, jeszcze nie jestem pewien.
@elsaha: niezły sposob, wyprobuje i dam znać na bank :)