Wpis z mikrobloga

Tomek 28lat zero przepracowanych lat pracy (przynajmniej legalnie) Brak prawka bo jak wszystko nie chciało mi się albo boję się w pewnej formie że coś tam. Mam fobie społeczne, a jakie sam nie wiem bo od lekarzy stronię. Może to jakaś przewlekła depresja? Konkretnie czuję się coraz gorzej od momentu jak jeden jedyny raz zaruchałem jakieś 7 lat temu, tak to liczę przynajmniej swój stan, swoje #!$%@?.

Może tyle na dobry wstęp wystarczy.
Wstałem tyle co i patrzę na siostrzeńca który jest szczęśliwy ze swoją dziewczyną.
Pewnie wypiję jeszcze kawę i hi life za dnia na dzień zero z małym kroczkami ewakuacji. #gtprzegryw
  • 9
@wczoraj: jakbyś tyle lat miał wolne jak ja to byś zaczynał wariować. Czasami myślę że jednak jestem bardzo twardy pomimo tego że pod kloszem czy tam kopuła.
@wczoraj: zmieniam ale to będę pisał w przyszłości. Każdemu będzie wygodnie w takiej sytuacji ale to nie oznacza że jestem szczęśliwy bo żyję na 10% możliwość.
@TomgTp nie ma sensu porównywać siebie do innych.Bo ten ma dziewczynę, a tamten rucha regularnie a ten tam ma 185 cm.Nie w tym rzecz.
Nie wiem w jakim mieście mieszkasz duże czy małe ale na twoim miejscu poszukał bym jakiejś pracy.Poszukaj coś z małą odpowiedzialności ale gdzie jest dużo ludzi.Wiadomo zarobisz grosze ale #!$%@?, wyjdziesz do ludzi będziesz miał regularny tryb życia ,obowiązek poderwać dupę o 6 rano.
Siedząc w czterech ścianach
@spokojnie_to_ja: zwyczajnie zazdroszczę innym chęci do życia. Od zawsze taki byłem, ostrożny, zbyt wrażliwy uciekam od większości trudności życia codziennego.

Postaram się to zmienić ale idzie mi to wolniej niż krew z nosa. Zrobiłem te uprawnienia na wózki widłowe a na dniach byłem u urzędzie pracy zmienić profil. Na wiosnę zacznę pewnie chodzić z cv po nowych zakładach jak z urzędu nic nie dostanę informacji.. jest to prawie pewne że nie