Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Prawiczek here, lvl 27, 3/10 z ryja. Czy jak ladny #rozowypasek obiektywne 8/10 chce sie ze mna spotykac, czesto gdzies wychodzimy albo spotykamy sie u siebie w mieszkaniach na popijawe to co ona knuje i co nia kieruje zeby spotykac sie z kims takim jak ja? Nie jestem bogaty, troche inteligentny ale aspoleczny i nie czaje o co moze jej biegac. Na nerki raczej nie czyha bo jest nadziana.

#rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 38
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania A w jakim jest wieku? Może po prostu doszła do pewnego etapu w której nikt jej nie chce bo ma #!$%@? charakter więc poluje na takiego który do wejścia w głębsze relacje tego nie widzi a jak wyjdziesz z etapu zabawiania w związek to pokaże pazurki
  • Odpowiedz
@Medico_della_Peste: wystarczy że masz mniej niż 180cm i już masz -3. A znam takich co mają +20 lat i nadal zero zarostu, dla nich to jest tragedia bo dziewczyny lubią zarost i już lecą kolejne punkty. A jeszcze bardziej #!$%@? mają ci co młodo wyglądają
  • Odpowiedz
@spokojnyartur: Nie przesadzaj cumplu. Nie wszystkie dziewczyny tak lubią zarost, a młody wygląd jest problemem chyba wtedy, kiedy masz 20 lat i wyglądasz na gimnazjum. Kilka lvli więcej i się to jakoś wyrównuje, a czasem nawet wychodzi na plus względem "dorośle wyglądających" niebieskich, którzy zaczynają przypominać wykończonych życiem trzydziestokilkulatków. Te mityczne "180 cm" też jest przehajpowane i doskonale wiem, co mówię ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Kiedyś przez 5 lat byłam zakochana w koledze, z którym spotykałam się na film w domu, czy herbatkę. Żadnych seksów, przytulasków nie było. Koleżanki dziwiły się, że ktoś taki mi się podoba, poza tym był mojego wzrostu, może 3 cm więcej. Ale poza tym był inteligentny i aspołeczny. Mając te -naście lat chyba byłam uważana za taką nawet 7/10, więc OPku, nie pokazuj jej tego, że zastanawiasz się nad
  • Odpowiedz
@Constantine: No właśnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Różowe jeszcze czasem potrafią sensownie oceniać się nawzajem, ale faceci totalnie gubią się przy wszystkim, co odbiega od archetypu "przystojnego faceta".

Tak więc, drogi OPie, więcej wiary w siebie, olej te 3/10 i niech RYNEK ZWERYFIKUJE Twoją japę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Medico_della_Peste: #!$%@? jest młody wygląd nie długo stuknie mi 23 lata, prawiczek do tego. Trochę głupio, że muszę czekać aż wydorosleje, a potem różowe będą pytać czemu jeszcze seksu nie uprawiałem, mam powiedzieć że byłem dzieckiem do dwudziestu parę lat?

@Akayari: Był pewnie przystojny, zresztą nikt się nie #!$%@? w kimś z tak gowniana skóra twarzy jak ja. Są przypadki takie jak ja beznadziejne.
  • Odpowiedz