Wpis z mikrobloga

Melania Trump według mnie doskonale wyglądała na balu inauguracyjnym. Ten outfit z niebieskim płaszczykiem też był świetny. Może to i dobrze, że wiele popularnych domów mody odmówiło ubierania jej, bo przynajmniej wygląda wyjątkowo. Ivanka też miała dobrze dopasowaną, elegancką sukienkę, którą zresztą obczajał sam Clinton przy zirytowaniu żony. Dobrze, że Melania porzuciła dekolty i zbyt obcisłe stroje. Inspiruje się Jackie Kennedy, więc jest szansa na pierwszą damę ubraną z klasą.
#melaniatrump #trump #modadamska
Pobierz S.....y - Melania Trump według mnie doskonale wyglądała na balu inauguracyjnym. Ten o...
źródło: comment_ctEkf0HgXCstL8FoAFtP06kVIQmRMDKX.jpg
  • 66
@arczer: może dlatego, ze to bylo po prostu obraźliwe. Jakby ktoś napisał na niemieckim wykopie "No nie oszukujmy się, Agata Duda wyglada jak pielęgniarka podcierajaca dupę niemieckiemu dziadkowi" to tez by nie było fajne
@szwedes: fajne czy niefajne to jest wolność słowa i nie widzę powodu by to usuwać.
A po drugie musiałoby to brzmieć:
"No nie oszukujmy się, Agata Duda wyglada jak pielęgniarka opiekująca się dziadkiem" jeśli już chcesz robić porównanie. Nie manipuluj, to już inaczej wygląda. Ja nic obraźliwego nie napisałem. Poza tym napisałem prawdę.
@szwedes: Raczej nie wypada krytykować w ten sposób, prosto w twarz (Nikt tak przecież nie robi, bo by został okrzyknięty chamem. Wszyscy to robią za plecami ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) nieważne czy Obamowie odebraliby to jako rasizm czy nieprzychylną opinię. I nie chodzi o Baracka, jeśli chciałeś mnie nim postraszyć xd
@arczer: @Pantokrator: Nie chodziło o straszenie, ale mógłby kilka rzeczy uświadomić. Po prostu, tak jak mnie osobiście by bolały żarty w stylu "hehe a ty teraz trochę gastarbaiter, jak twój dziadek jak była wojna, co xD" mówione przez jakiegoś Niemca tak teksty o plantacji bawełny w stosunku do czarnych są dość przykre
@szwedes: oczywiście, że nie powiedziałby tego prosto w twarz. Bo jego celem nie jest zrobienie komuś przykrości. Po prostu facet ma takie skojarzenie i ma 100% pewność, że Obamowie się nie dowiedzą. Więc ja problemu nie widzę. Mnie też obsmarowywały neuropki za moimi plecami i jak o tym nie wiedziałem, to problemu nie było, a jak znalazłem wpis na swój temat, to miałem niezły ubaw.
@Shanny: mnie bawilo przede wszystkim to, ze ci wszyscy aj waj wielcy projektanci tak strasznie glosno mowili "ja jej nie zamierzam ubierac", a nawet nie mieli takiej oferty, jak slusznie zauwazyl @Postronny.
Wiec de facto ciezko to odmową nazwać, odmawiali wyimaginowanym prosbom, a nie faktycznym pytaniom tej kobity.

To bardziej proba jakiegos zaistnienia i glupiej manifestacji politycznej.