Wpis z mikrobloga

Jakie zarobki #pracbaza na #cnc zachodzie? Pracuję obecnie na frezarkach 5 osi z sterowaniem Fanuc i Sinumeric. Piszę proste programy, ustawiam samodzielnie. Pracuję w obróbce metali sama nierdzewka oraz tytan. 2 letnie doświadczenie. Interesuje mnie kraj oraz średnie wynagrodzenie na cnc jakie można dostać na start. Pracuję może ktoś w #uk na cnc? Dodam że mam dodatkowo ukończony kurs oraz dyplom dodatkowo w jezyku angielskim
  • 9
@Yamoy: u mnie w starej robocie(odlewnia aluminium- magnezu) zarobki na cnc operatorzy mieli w okolicach 15-16k plus dodatek za ziany 2-3k a znam firmy gdzie na cnc placili minimum czyli 7.20gbp /h. Sa tez firmy gdzie dostaniesz powyzej 10gbp na godzine na start. Wszystko zalezy od szczesnia i miejsca w ktore trafisz. Takich firm z cnc jest dosc duzo i jest duze zroznicowanie co do zarobkow. Dyplomy z polski sa nic
@Yamoy: Operator ustawiacz 2 lata doświadczenia + papiery. Jak chodzi o UK to z Polski wysyłaj CV bezpośrednio do firm i angielskich agencji pośrednictwa pracy. w ofertach przebieraj nie bierz pierwszej lepszej. W twoim przypadku celowałbym miedzy £10-£15