Wpis z mikrobloga

kolega wlasnie pochwalil sie ze kupil na 52raty

Acer G5-793 i7-6700HQ/8GB/240+1000/Win10 FHD GTX 1060

do gry w cs. Chce zostac pro gamerem.Pokazal rodzicom ile zarabiaja ( nagrody po 900tys $) Powiedzieli ze pomoga mu go sfinansowac. Ma 22 lata jakby co XD i MG2

#csgo
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kukenpg nie wiem co to za komp, nawet mi się nie chce sprawdzać, ale szanuje za granie w csa na laptopie XD touchpad zawsze lepszy od myszki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@pauulinka: Żadna z dziewczyn co grają nie są pro gejmerkrami wszystkie top teamy to sami faceci mimo że kobietom nikt nie broni próbować się dostać do top turniejów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kobiety po prostu żyją na twitch ze swojego słabego/średniego grania i wielbiących je stulejek bo oni oglądają jak DZIEWCZYNA gra mimo że słabo gra( ͡° ͜ʖ ͡°)
I te stuleki
  • Odpowiedz
@sad_pepe I tu się z Tobą zgadzam, bo większość gamer girl grają przeciętnie, i nie ma ich w top teamach. Ale są jakieś drużyny dziewczyn i też chyba mają swoje zawody (tak mi się przynajmniej wydaje, ale nie chce skłamać ( ͡° ʖ̯ ͡°)) zawsze mnie to bawiło,że tyle osób je ogląda mimo przeciętnego skilla hahhaha
Ja np. grałam tak for fun ze znajomymi chociaż nie gram
  • Odpowiedz
@pauulinka: Tak mają swoje zawody bo jakby miały grać przeciwko facetom to by tylko po dupie dostały że nie było by co oglądać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlatego im w USA organizują własne zawody dla kobiet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@JanuszKarierowicz nie słyszałem o niej, sprawdziłem szybko na yt, gra to klon Super Smash Bros z Nintendo Wii U i 3DS, tyle, że bez postaci z gier ze stajni nintendo, swoją drogą spoko wygląda to. Przetestuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@OzaweNakashi y700-15 jest zajebisty i dorwiesz go za 3-3,8k nawet da rade streamować na nim. Współczuje typowi i jego rodzicom. Zobaczył pewnie że globale od izaka grali na predatorach to sie podjarał chłopak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zgroza199 jak sobie wgrasz nowszego biosa wersja od C to niema i stery od wi-fi zostawisz z windowsa to chodzi jak nalezy. Koledzy maja i jakoś nie narzekaja.
  • Odpowiedz