Wpis z mikrobloga

#boks #mikrokoksy
Widze pewna tendencje na wykopie.
Jak wrzucisz swoj plan treningowy to nagle znajdzie sie kilku "ekspertów" zeby uświadomić cie ze robisz wszystko zle, ale jak sam poprosisz o rozpiskę to nagle wszyscy dupa cicho. Czego sie spodziewać po portalu z śmiesznymi obrazkami dla gimbusów.
  • 31
  • Odpowiedz
  • 0
Nie wołajcie mnie juz w komentarzach bo nie mam czasu na puste dyskusje. Tłumaczenia sie jakims anonom z internetu, napinania sie jakis gimbusów.
  • Odpowiedz
Nie wołajcie mnie juz w komentarzach bo nie mam czasu na puste dyskusje. Tłumaczenia sie jakims anonom z internetu, napinania sie jakis gimbusów.


Dziwisz się że nikt Ci nie chce pomoc, jak od razu z taką roszczeniowa postawa wyjeżdżasz? Mi się w głowie nie mieści zeby w ten sposób pytanie zadać i oczekiwać czegoś. Zawsze, jak mam jakiś problem to znajdzie się kilka ogarniętych osób które podpowiedza co zrobić, dadzą jakieś sugestie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Hank85: o dzieki ci Panie! Czegos takiego szukalem.
@churagan: prośba o link do forum to cebulactwo?

Jednym linkiem mi kolega rozwiązał problem. Nie rozpisywał mi indywidualnego treningu za darmo bo niby jestem cebula. Zrobił kopiuj wklej. Nic wiecej nie potrzebuje. Pozdrawiam temat zamykam. Eot.
  • Odpowiedz
@wielad @wielad Widzisz niestety, ale teraz za wszystko trzeba zapłacić. Za głupi trening z trenerem w Pure musisz dać 150zł. Nawet tu mirki z tagu za pieniądze to robili. Teraz siłownia jest modna i to zajebisty biznes. Nie dziw się, że nikt nie chce Ci wyłożyć wszystkiego na tacy skoro bierze się za to chore pieniądze.
To tak wstępem.
Napisz coś więcej o sobie, staż, jaki cel treningu, poziom tłuszczu, waga, widzę
  • Odpowiedz