Wpis z mikrobloga

@Lisaros:
Hmm z jednej strony studio co najwyżej przeciętne. Z drugiej strony większość gier paradoxu, które kojarzę to bardzo solidne tytuły. Może ich jakoś przypilnują i będzie z tego coś ciekawego.
  • Odpowiedz
@Lisaros: To nie jest dobra informacja. Przeglądam ich gry i oni nie zrobili nic złożonego, nic gdzie są jakiekolwiek konsekwencje. Styx jest ok, ale tylko ok. Zobaczymy jak wyjdzie Cthulhu, co wtedy będzie.
  • Odpowiedz
@Lisaros:
Ja też nie grałem. Widziałem raz parę filmików z gry na yt i mnie to nie przekonało nawet pomimo tego, że jestem fanem PLiO i GoT. Sterowanie i walka szczególnie wydawały mi się jakoś mało atrakcyjne.
  • Odpowiedz
@sejsmita:

Sam grałem tylko 20 minut i mogę jedynie napisać, że spędziłem z tą grą więcej miłych chwil, niż w Grze o Tron od TellTale ( ͡º ͜ʖ͡º)


Pisałem, że słabe, ale to o innej grze o tron - tej od telltale ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cyanide robiło bardzo różne gry, z różnych gatunków i z różnym rezultatem.
  • Odpowiedz
@vateras131: sterowanie było ok., dla mnie. Przypominało mi Wieśka 1 w trybie trzeciej osoby. Walka to RTwP, czyli na starcie nic specjalnego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Grałem jednak mało, to nie wiem o niej wiele.
  • Odpowiedz
@Lisaros: Mam nadzieję, że jednak Obsidian za Bloodlines się weźmie. Tylko problem, że oni ostatnio coraz bardziej dopracowane gry technicznie robią, więc ciężko im będzie dorównać zabugowaniu oryginału, żeby zachować ducha ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i nie wiem ile tak naprawdę Paradox jest w stanie wyłożyć potencjalnie na ten tytuł.

A co do Cyanide @Asterling, to ja grałem tylko w ich cRPGową Grę
  • Odpowiedz
@Sad_Statue: Ja grałem w takie ich gry:
Styx- niby spoko skradanka ale potem kolorystyka oraz gameplay robi się strasznie nużący (no ale ja i za thiefami nie przepadam bo wolę skradanki dziejące się we współczesności) ogólnie takie 6/10
Blood Bowl no niby pomysł ciekawy ale wykonanie takie sobie i szczerze mówiąc nawet nie ogarniam jak w to się gra. Takie 7/10
Game of Thrones: Genesis- licha strategia, kompletnie nudna i
  • Odpowiedz
@Asterling: Też mi się nie wydaje, żeby faktycznie im to dobrze wyszło, ale się zobaczy. Na razie, jako ogromny fan uniwersum, czekam na ich Call of Cthulhu. Kto wie, może to będzie w końcu tytuł, który im się naprawdę uda.
  • Odpowiedz