Wpis z mikrobloga

Ale jak to, zapisy w czwartek?

Ano tak to, po ostatnim rozczarowującym sezonie kilka osób chciało mnie zabić, więc teraz będziecie mieli okazję!

Chcesz spróbować swego szczęścia na arenie? Daj znać w komentarzu!
Na chwilę obecną potrzeba jeszcze 35 osób, jeśli tyle się nie zgłosi urządzę łapankę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Uprzedzając pytania: sezon 21 odbędzie się normalnie.

Możecie zgłaszać się od teraz do 18:00 21 stycznia. Tego dnia w godzinach 18 - 19 zostanie przygotowana transmisja, która ruszy o godzinie 19:00.

Tag do obserwowania/czarnolistowania: #rashungergames
Chcesz być wołany do kolejnych edycji? Zaplusuj ten wpis: http://www.wykop.pl/wpis/19577667/wybaczcie-spam-na-tagu-randomanimeshit-i-spam-wola/ Z innych wpisów NIE wołam!

#randomanimeshit
qqwwee - Ale jak to, zapisy w czwartek?

Ano tak to, po ostatnim rozczarowującym se...

źródło: comment_Y7zOyl2PqXIBM7ANNEKsJbyvrQDCRe2g.jpg

Pobierz
  • 133
  • Odpowiedz
możesz dopuszczać tylko ludzi którzy brali udział w przynajmniej jednej edycji #rashungergames ( ͡ ͜ʖ ͡)


@ALCOLOLiC: Dobra, jutro jeszcze raz przejrzę ludzi i zrobię porządek na liście rezerwowej i głównej, bo dziś już nie mam na to siły. Faktycznie szkoda, by świeżaki zabierały miejsce komuś, kto kilka razy już brał udział i faktycznie mógłby chcieć mojej krwi ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
Dobra, podjąłem decyzję: Nie zamykam na razie zapisów, ale osoby, które wzięły choć raz udział w Igrzyskach będą miały pierwszeństwo przed osobami, które nigdy udziału nie brały. Tak będzie najsprawiedliwiej i będzie to najbardziej zgodne z założeniem tej edycji - zemstą na mnie za wszystkie nieszczęścia, które dotknęły ich trybutów.
  • Odpowiedz
@kedzior1916: Skoro nie bierzesz udziału to zostań fundatorem nagród za upolowanie @qqwwee Osoba, która uśmierci tego nikczemnika w nadchodzących igrzyskach dostanie od ciebie tydzień spamu z jakąś wybraną postacią/motywem. Co ty na to? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz