Wpis z mikrobloga

- zlicytowanie służbowego auta na cele charytatywne

zestawiasz ten argument z innymi, juz tutaj widac, ze chcesz jedynie prowokowac

- urzędnicy mieli spotykać się z petentami przy świadkach - zapobieganei korpupcji

spotykali sie?

- urzędnicy mieli nosić przyzwoity ubiór

a jaki nosili?

- obniżenie pensji prezesom miejskich spółek

gdzie i kiedy? Podaj (twoje ulubione slowo tym temacie) konkrety

- zmniejszanie dziury budżetowej

Podaj (twoje ulubione slowo tym temacie) konkrety

- pozytywna opinia
@loczyn: Co do tego ze Kropiwnicki trzymal budzet w ryzach a Zdanowska duzo wydaje i zwieksza dlug. Teraz trzeba wydawac jak najwiecej i inwestowac w wazne rzeczy jak wlasnie infrastruktura. Jeszcze tylko pare lat i skoncza sie 80% dofinansowania z Unii Europejskiej na wszystkie te inwestycje i powrocimy do retoryki 1989-2005.

Nie wiem czy pamietasz czy jestes za mlody ale chyba co drugie zdanie wypowiedziane wtedy przez urzednikow/politykow to bylo "nie
@loczyn:

"Jaka jest obecnie teraz?"

"Taka, że nie ma inwestycji kapitału zagranicznego."


Na podstawie jakich danych to stwierdzasz? Podeślij jakiś link o BIZ w Łodzi.
Na podstawie jakich danych to stwierdzasz? Podeślij jakiś link o BIZ w Łodzi.


@l0tka22: No i kolejny raz, muszę udawać, że nie jestem wielbłądem.
Nie ma konkretnych inwestycji w Łodzi.
Delle, Gilletty, Bosche i inne Indesity to były ostatnie wielkie inwestycje.
Jak masz coś grubego to podlinkuj, chociaż jedno. Tylko zrealizowane, a nie, że "ma być".
Pokaż mi dane BIZ z ostatnich 15 lat które to potwierdzają.


@l0tka22: Tak, będę poświęcał swój czas, żeby udowodnić, że zero równa się zero XD
Pogrzało was do końca.
Spółki nie potrafisz wymienić, bo takich nie ma. Tyle w temacie.
@loczyn: Podaj mi konkretnie ile kapitału obcego napłynęło do Łodzi za panowania Kropiwnickiego a ile za Zdanowskiej. Jeśli nie masz zamiaru tracić czasu na szukanie "rzetelnych" danych a wolisz spędzić czas na pisanie idiotycznych komentarzy to gnij dalej w swoim mentalnym szambie. Nie pozdrawiam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@loczyn: za Zdanowskiej powierzchnia biurowa Łodzi zostanie rozbudowana o ponad 200tys m2 a powierzchnia hotelowa prawdopobnie sie podwoi. Mierzenie zmian w ten sposób nie jest miarodajne, dlatego czekam nadal na konkretne liczby !!! Jeśli takich nie masz to skończ ten festiwal głupoty i zacznij analizować rynek a nie hejtowac w internecie
@l0tka22:

za Zdanowskiej powierzchnia biurowa Łodzi zostanie rozbudowana o ponad 200tys m2 a powierzchnia hotelowa prawdopobnie sie podwoi. Mierzenie zmian w ten sposób nie jest miarodajne, dlatego czekam nadal na konkretne liczby !!! Jeśli takich nie masz to skończ ten festiwal głupoty i zacznij analizować rynek a nie hejtowac w internecie

prawdopobnie


> prawdopobnie

Mhm. Pisałem wyżej - konkrety które istnieją. Marzenia się nie liczą.
@loczyn: twoje komentarze są żałosne. Podaj mi konkretne liczby bo nie ilość inwestycji się liczy tylko kapitał w nie zaangażowany. Zbierz informacje ile miasto zainwestowała za panowanie jednego i drugiego przezydenta, ile inwestorów przyciągnęła z jakich dziedzin rynku i w co zainwestowali kapitału i ile.

Jak chcesz się licytować na ilość inwestycji a nie "jakość". To fabryczny, wz, Górniak, a1, stadion Widzewa, Hilton, comarh, mbank, warimpex, skanska ncł, itd itd
@loczyn:

inwetorzy jak Philips, Gillette, MultiBank, Dell


Hola hola. Zagalopowałeś się. Raz, że to jest lista stworzona przez samego Kropiwnickiego, dwa, że to nie on ściągnął inwestorów, tylko akurat sprawował rządy podczas ich wejścia. To jest zasadnicza różnica. Te firmy weszłyby do Łodzi nawet jakby rządził tutaj Simba. To tak jakby Zdanowska chwaliła się, że podczas jej rządów ŁKS awansował o jeden szczebel wyżej.