Wpis z mikrobloga

@loczyn: Takie porównanie to obrażanie PHZ! Kropa był beznadziejnie denny. Za jego czasów jedyne plusy: Atlas Arena, koncepcja NCŁ, ŁTR, choć to był tylko remont torów plac Dąbrowskiego. Zasług Hanki nie trzeba wymieniać. Wystarczy spojrzeć na Łódź teraz i pare lat temu. Amen.
@michalec: @loczyn: A i Atlas Arena nie była takim plusem. Wydano miliony na poprawę tego, co zbudowali, bo jakiś inteligent spowodował, że nie można tam było zrobić zawodów lekkoatletycznych, ani wielu innych tego typu, bo brakowało jakiegoś małego elementu. Nie wiem, jak jest do teraz, ale wiem że miliony poszły na naprawy i nowe udogodnienia.
Gdzie masz #!$%@? czapke ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@soft1house: Chyba jedyny kontrargument i trochę kiepsko świadczy o inteligencji Łodzian skoro woleli odwołać typa co ratował budżet miasta ale był opryskliwy do ochroniarza.

@piksel169

Żaden wyczyn.

No patrz, a jak podobne rzeczy robi Biedroń to jest cool, jak Kropa to "żaden wyczyn". Gobbelsowska propaganda.

...a ochroniarze czapki

Źle?

Sprzyja to korupcji, kosztem mizernych zysków.

W minimalnym stopniu, wysokie
Wydano miliony na poprawę tego, co zbudowali, bo jakiś inteligent spowodował, że nie można tam było zrobić zawodów lekkoatletycznych, ani wielu innych tego typu, bo brakowało jakiegoś małego elementu.


@piksel169: Przecież Atlas zarabia na nie lekko atletycznych, gro chyba z koncertów.
Szkoda, że nie dałeś zarzutu, że nie da się tam grać w hokeja xD
- realizacja roweru miejskiego

Nextbike jest mocno nietrafioną inwestycją. W Warszawie już zaczęto dyskutować, czy to ma sens, podczas gdy w Łodzi ochoczo dopiero to otwierali.
Nextbike się hajsu nachapie ładnie.
Wiesz, że kilkuletnia obsługa tego wychodzi więcej niż rozdanie za darmo rowerów z marketu obywatelom?

- realizacja karty miejskiej i systemu biletomatów

Wow!

- reklama miasta

Daje to chleb?

- stworzenie identyfikacji wizualnej miasta

Daje to chleb?

- EXPO 2022

Camerimage
Wiesz, że kilkuletnia obsługa tego wychodzi więcej niż rozdanie za darmo rowerów z marketu obywatelom?


@loczyn: Tak właśnie dlatego wychodzi drożej że jak rozdasz rower to będzie jeździł rok może dwa bo mało kto będzie go serwisował. A tutaj jest to opłacane.
@carving85: Tak, tylko to będzie stało i stało i cały czas wymaga serwisowania i to nie małe kwoty na to idą. Za 10 lat to łącznie tyle kosztów wygeneruje, że to głowa mała.
@loczyn: Ale jak na razie sukces odniosło. Więc jak zmiejsza to ruch samochodów w centrum to warto. Ale to już kwestia sprawdzenia za kilka lat(nie wiem jak to jest w warszawie nie interesowałem się tym więcej)
@Rapidos: Przepraszam, ale to @piksel169 zaczął tą argumentacją, więc powstrzymaj swojego kolegę od argumentów z dupy.
Prawda jest taka, że Kropek dał więcej chleba niż Zdanowska i tego się nie da oszukać.
(nie wiem jak to jest w warszawie nie interesowałem się tym więcej)


@carving85: Myślą czy tego nie usunąć w cholerę, chociaż korzysta na prawdę sporo ludzi.
To tyle a propo wizjonerstwa Łódzkiego magistratu.
Chronil budzet? Nawet gdyby to robil to miasto wygladalo tragicznie.


@soft1house: Nadal tak wygląda. O Piotrkowskiej już pisałem pod tym tagiem.
Fabryczny - mam mieszane uczucia, mocno mieszane. Byłem i nie szczęka mi opadła tylko ręce.
@loczyn:

Chyba jedyny kontrargument i trochę kiepsko świadczy o inteligencji Łodzian skoro woleli odwołać typa co ratował budżet miasta ale był opryskliwy do ochroniarza.


To chciałbym się zapytać, gdzie ta uratowana kasa? W co zainwestował? Bo jak trzeba było ratować chodniki i PR, to nie prędko mu było do tego. A za takie niebywałe chamstwo powinien podać się sam do dymisji. Poza tym "łodzian" pisze się z małej litery.

No patrz,
p.....9 - @loczyn: 
 Chyba jedyny kontrargument i trochę kiepsko świadczy o inteligen...