Wpis z mikrobloga

WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 2!
Faza pucharowa – Mecz 121

Tag do obserwacji: #mirkoserial | Wyniki fazy pucharowej: KLIK

WAŻNE! Prócz głosowania proszę także o plusowanie ankiet, gdyż samymi głosami nie da się już najwyraźniej wejść w gorące, a jest to konieczne żeby w zabawie wzięła jak największa liczba osób. Dziękuję :)

Zasady: W ankietach głosujemy na najlepsze naszym zdaniem seriale. Wedle życzenia Mirków i Mirabelek, tym razem ocenimy seriale aktorskie powstałe w latach 2000-2016! Do kolejnej rundy przechodzi serial z większą liczbą głosów. Seriale zostały rozlosowane po wcześniejszym podzieleniu na koszyki zgodne z ich popularnością w fazie grupowej oraz oceną na Filmwebie, nie dojdzie więc do sytuacji, w której już na samym początku spotkają się najlepsze seriale. Głosowania trwają do momentu zapisania wyników, ale nie krócej niż 24 godziny.

Proszę o głosy, plusy i obserwowanie tagu.
Miłej zabawy :)

#glupiewykopowezabawy #ankieta
#breakingbad #prisonbreak
Matt_888 - WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 2!
Faza pucharowa – Mecz 121

Ta...

źródło: comment_JbBRG25JwCBOgKmwRI1yyZ4tQgx1rE8N.jpg

Pobierz

WYBIERZ LEPSZY SERIAL

  • Breaking Bad (2008) 79.4% (2567)
  • Skazany na śmierć (2005) Prison Break 15.6% (505)
  • Żaden / Oba 5.0% (161)

Oddanych głosów: 3233

  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamieniarz: do mojej listy jeszcze The Knick ale to za otwartość i szczerość w tym co pokazują momentami. I Better Call Saul bo szanuję BB ( ͡° ͜ʖ ͡°). I powiedzmy sobie szczerze że ciężko Saula nie lubić
  • Odpowiedz
@Matt_888: no proszę was w skazanym na smierć był sens i nie można było się doczekać dialogów i rozmów . może późniejsze sezony to było badziew ale pierwsze 4 to mistrzostwo.
a w breaking bad to g---o ciągle skylar ma jakieś pretensje nie dość że się k---i to ciągle jej coś nie pasuje, tak samo henk to przygłup k---a każdy normalny policjant by już wiedział że to Walter a ten
  • Odpowiedz
@kamieniarz: cały czas liczę na to że się mocno rozkręci bo potencjał jest. A jeszcze co do Twojej listy - Dexter, początek super, środek też bardzo fajnie ale końcówka żałosna mocno mi się wydawała, przewijałem odcinki, uważasz że dobrze się skończył?
  • Odpowiedz
@Znowu_sie_czepiasz: ktośtam od Prison Break przyznał że po chyba 3 sezonie albo 2 nie mieli za bardzo pomysłów bo nie myśleli że tak długo się utrzyma. Więc wskrzeszanie, nowi - coraz gorsi wrogowie i w ogóle popierdzielenie. I jeszcze scofield usunął tatuaże ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jemigrant: breaking bad, Sherlock, dla mnie Orphan Black (jeśli nie oglądaliście to naprawdę polecam, genialna koncepcja, co prawda powinien się skończyć sezon temu bo poprzedni był już niepotrzebny i raczej ten w kwietniu też taki będzie) Narcos i w sumie shameless też sobie cenię
  • Odpowiedz
@Jemigrant: @kamieniarz Nie kumam skąd zdziwienie że tylu ludzi wymienia Breaking Bad, The Wire i The Sopranos jako najlepsze seriale, skoro są to najlepsze seriale jakie do tej pory powstały. Jasne, że bez zaskoczenia i to powszechna czołówka, ale jak miałoby być inaczej?

A jeszcze bardziej dziwi mnie gdy osoby wyrażające owo zdziwienie nie wymieniają jakichś mało znanych, niszowych tytułów które nie są powszechnie znane tylko wyskakują z Lost,
  • Odpowiedz
@Elaviart: a ja kumam czemu mnie wołasz - nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Losty, Dr House i Gra o tron mają miliony fanów, niszowy serial ma kilkaset tysięcy fanów - gdyby były takie dobre to by nie były niszowe. I nadal uważam że BB jest w czołówce najlepszych seriali, bez względu na to jak rozszyfrowałaś moją wypowiedź
  • Odpowiedz