Wpis z mikrobloga

Ciekawi mnie ilu z was przyzna sie do try-hardowania aggro deckami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hearthstone

Jakimi deckami grasz częściej w trybie Standard?

  • Aggro(wszystkie zawierające Patchesa) 14.5% (20)
  • Control(Reno/Kazakus decki itp) 39.9% (55)
  • Midrange(Midrange Shaman,Dragon decki) 13.8% (19)
  • Inne(Jade Druid, Murloc Paladin, ZooLock itp) 15.2% (21)
  • Nie stać mnie jeszcze na żaden deck z powyższych. 16.7% (23)

Oddanych głosów: 138

  • 39
  • Odpowiedz
@tallman: Może się wstydzą przyznać :D Chociaż ja nie wiem czego, gdybym nimi grał to bym się z tym jakoś nie krył, decki jak każde inne.
  • Odpowiedz
@tallman: Lubię grać aggro deckami. Nie czuję się z tego powodu ani głupszy ani mądrzejszy od pozostałych. Ot talia jak każda inna. Nie czaję zaś tego lizania się po jajach, jakie to granie controlnymi/reno deckami jest elitarne. Jakby rzucanie removali było czymś wymagającym skilla.
  • Odpowiedz
@TlustodupyBialorusin: Grając reno musisz wiedzieć czy możesz sobie pozwolić na przeczekanie rundy, czy możesz sobie pozwolić na użycie tego removala teraz czy jednak poczekać na większe value i przyjąć kolejne obrażenia na twarz. A face decki to nie wiem czy w ogóle coś myślą, jedynymi decyzjami są:użyć monety do broni za 2 i polecieć face lub jakie heropower wybrać z murloca xDD.
  • Odpowiedz
@xGreatx: #!$%@?. Aggro też nie może pozwolić sobie na przeczekanie rundy, bo z każdą kolejną turą traci szanse na wygraną. Musisz też pilnować swojego boardu, zdrowia etc. jak w każdym innym decku. Aggro ma dobry mana curve w early ale traci w mid-late. Poza tym reno deckiem też można mieć dobry mana curve i srać removalami z ręki bez większego zastanowienia.
  • Odpowiedz
@xGreatx: Umiem czytać. Lepiej odnieś się do mojej odpowiedzi. Jeżeli uważasz, że w aggro nie ma czegoś takiego jak "decision making" to nawet nie odpisuj, bo nie chce mi się gadać z kolejnym dyletantem, który hejtuje aggro ot tak i nic o nim nie wie.
  • Odpowiedz
@TlustodupyBialorusin: Nie jak widać nie potrafisz bo nigdzie nie pisałem o tym, że " Aggro też nie może pozwolić sobie na przeczekanie rundy, bo z każdą kolejną turą traci szanse na wygraną. ". No shit sherlock, że face musi pilnować swojego boardu, w końcu nim wygrywa grę xDDD. Aggro ma dobry mana curve w early? No co ty nie powiesz. #!$%@? stół dropami za 1 i 2 many.

Poza tym
  • Odpowiedz
@xGreatx: Typowe #!$%@? Reno retarda. Zapraszam na BO3. Wybierz mi dowolny Reno/Combo/Fatigue/Jade deck czy co tam lubisz najbardziej i sprawdzimy kto ma więcej skilla - ty i twoje Reno czy "typowy gracz aggro z przemyśleniami" XD.
Zresztą nie wiem po co wdaję się w dyskusję z dyletantem, który rozmowę sprowadza do argumentum ad personam.
  • Odpowiedz
@TlustodupyBialorusin: 1 vs 1, HAHAHAAH. Typowe zachowanie dzieciaka jak zabraknie argumentów to pisze o 1 vs 1 XD. I powiedz mi co ty mi udowodnisz jeśli wygrasz? Nic. Uświadomię cię, że to nie jest Counter Strike czy chociażby League of Legends gdzie wpływ RNG jest znikomy. Tutaj przy słabym rozdaniu gracz turniejowy może przegrać na casuala xD. Dotarło graczu face is the place?
  • Odpowiedz
@xGreatx: Masz małego fiutka i tyle. Dlatego zaproponowałem BO3 żeby trochę wykluczyć czynnik rng decydujący o zwycięstwie. No trudno, nie chcesz to nie będę zmuszał, a i lepiej dla mnie bo nie muszę marnować czasu na frustrata. Pozdrawiam cieplutko i życzę wyjścia z 20 ranku :*
  • Odpowiedz