Wpis z mikrobloga

Ciekawi mnie ilu z was przyzna sie do try-hardowania aggro deckami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hearthstone

Jakimi deckami grasz częściej w trybie Standard?

  • Aggro(wszystkie zawierające Patchesa) 14.5% (20)
  • Control(Reno/Kazakus decki itp) 39.9% (55)
  • Midrange(Midrange Shaman,Dragon decki) 13.8% (19)
  • Inne(Jade Druid, Murloc Paladin, ZooLock itp) 15.2% (21)
  • Nie stać mnie jeszcze na żaden deck z powyższych. 16.7% (23)

Oddanych głosów: 138

  • 39
  • Odpowiedz
Jednak nie bez powodu mam ciebie na czarnolisto, nie pamiętałem tylko dlaczego ale już wiem.


@TlustodupyBialorusin: Widzę, że ciężko u ciebie z wyciąganiem wniosków. Nie pamiętałem dlaczego, zacząłem pisać bo może jednak na czarnolisto nie zasługujesz ale przekonałem się, że twoje miejsce jest w śmietniku i dlatego tam zostajesz. #aggrologic
  • Odpowiedz
tak jak myslalem prawie nikt nie głosuje na Aggro. A co ciekawe decki oparte na Patchesie są w praktyce prawie 4x czesciej spotykane niż te oparte na Kazakusie.


@tallman: Biorąc pod uwagę fakt, że jedna partia z aggro deckiem zajmuje średnio 4x mniej czasu niż pojedynek controli, to okazuje się, że tych aggro graczy wcale nie musi być tak dużo ( )
  • Odpowiedz
@tallman: Raczej aggro i midrange. Ale to raczej nijak ma się do rzeczywistości. Nie każde aggro to face deck i nie każdy face deck jest 100% face jakkolwiek to brzmi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja rozumiem, że ktoś lubi grać bardziej kontrolnie, preferuje wolniejszy styl, ma fajne legendy etc. Nie mainuję tylko aggro, ale no kurde szanujmy się.

Jeszcze mi się coś przypomniało i w sumie
T.....n - @tallman: Raczej aggro i midrange. Ale to raczej nijak ma się do rzeczywist...

źródło: comment_HmqoID6KcyB6rzx5A2KCdnhqS6WqZ7fP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@xGreatx: Taa z pewnością przypadek.
- taki sam nick ✓
- chora nienawiść do aggro ✓
- frustracja ✓
- obrażanie innych ✓
wszystko pasuje jak ulał
btw. poszukaj lepszych słów żeby mnie obrazić, bo coś słabo ci idzie XD
  • Odpowiedz
@TlustodupyBialorusin:
-możliwość wyboru takiego samego nicku ✓
-ogólny hejt graczy na aggro ✓
-tilt graczy spowodowany graniem na aggro ✓
-dodawanie do znajomych aby tylko zwyzywać ✓

Próbuj dalej. Ty o obrażaniu nie masz prawa pisać. Zachowujesz się jak typowy gbur o IQ podanym wyżej. To czym grasz idealnie do ciebie pasuje, deck dla bezmózgów.
  • Odpowiedz
Zachowujesz się jak typowy gbur


@xGreatx: Ok nie popisałem się taktem i elokwencją, możliwe też że przegiąłem z niektórymi ale...

o IQ podanym wyżej

To czym grasz idealnie do ciebie pasuje, deck
  • Odpowiedz
@xGreatx: Ten od tego że można zagrać wiecej niż jedną prowokacje w całej grze. A ty masz bol dupy o aggro wiekszy niz Gesler brzuch, chociaż tak łatwo stworzyć na to dobry deck. Zwyzywaj wszystkich od raków bo maja lepsza talie od ciebie. Halo o to chodzi w tej grze.
  • Odpowiedz
@Doppler3k: Niestety ty i twój kolega nie znacie się na tej grze, piszesz takie rzeczy jakby przeciwnik nic nie robił z boardem, skipował tury. Na tym pora zakończyć tę bezowocną rozmowę, dołączasz do kolegi. Celem gry jest sprawianie radości a granie na aggro decki do najfajniejszych nie należy. Dlatego był, jest i będzie hejt na aggro decki #!$%@?ące face i kończące grę w 4-5 tur. Niestety gracze aggro nie potrafią
  • Odpowiedz
@przepyszna_frytka: A niech sobie gra czym chce ale jak widzę, tekst typu "uuu aggro też wymaga myślenia, aggro to skillowy deck, reno może wywalać removale kiedy chce" to muszę coś napisać. Nie lubię jak ktoś robi #!$%@?ę z logiki, pisze na jakiś temat a gówno się zna. Taki już niosę krzyż w tym życiu mirko #!$%@? blogowym #pdk

oczywiście, że aggro deck łatwiej zaprogramować. Sam puszczam hearthrangera co
  • Odpowiedz