Wpis z mikrobloga

tymczasem.... o 12:25 Zakończyła się półgodzinna przerwa. Rozpoczyna się przesłuchanie pierwszego z policjantów. Na salę sądową stawił się w kominiarce." Długo tą siostrę Adama Z. męczyli....

12.25 Przerwa została zakończona. Sąd wznowił rozprawę i będzie przesłuchiwał policjantów. - Nigdy nie rozmawiałem z siostrą Adama Z. Dzisiaj widziałem ją po raz pierwszy. To czy jej zeznania są wiarygodne, to pytanie przede wszystkim do sądu. Jest to element całej układanki, którą oceni sąd. Siostra Adama podtrzymała swoje wcześniejsze zeznania - mówił w trakcie przerwy Piotr Tylman, brat Ewy. I dodawał: - To nie są dla mnie przełomowe zeznania. Dużo ważniejsze będą zeznania policjantów.

Godz 11.45 Zakończyło się przesłuchanie siostry Adama Z., Małgorzaty. Do momentu zakończeniu rozprawy jej zeznania są jednak niejawne. Sąd zarządził również 30-minutową przerwę. Po niej zeznawać będą policjanci, którym Adam Z. rzekomo przyznał się do zabójstwa.


Czyli pewnie po 16 skończy się i pójdzie w media retransmisja.

A 18.20 Rutek będzie gościem w WTK. Będzie o tych zeznaniach policjantów mówić...

http://epoznan.pl/news-news-73308-Proces_Adama_Z._Krzysztof_Rutkowski_przyjezdza_do_Poznania
#ewatylman