Wpis z mikrobloga

Mirki, co byście powiedzieli na to abym zrobił krótkie filmiki w formie przeglądu wiadomości, prasówki, jakichś newsów czy ciekawostek albo pogawędek ? Oglądalibyście ?

Dla plusujących (odpowiadających) zrobię #rozdajo po jutrze.

Podobno straszny smog w Polsce więc wśród 5 szczęśliwców wylosuję
1. Maseczki - dwa typy: chroniące przed PM 2.5, bakteriami etc oraz model z nawilżaczem
2. Zwykłe maseczki chroniące, dwa rodzaje kształtów
3-5. Zwykłe maseczki

#japonia #wiadomoscizjaponii #amajapan #ciekawostkijp
ama-japan - Mirki, co byście powiedzieli na to abym zrobił krótkie filmiki w formie p...

źródło: comment_gRuwUecS5UCJA1bKXjJ7pdjh2D5mI5j1.jpg

Pobierz

Czy oglądałbyś 15-20 min wiadomości z Japonii?

  • Tak 55.6% (742)
  • Nie 44.4% (593)

Oddanych głosów: 1335

  • 102
  • Odpowiedz
Dajesz!! ja niedawno byłem na urlopie w Japonii , niestety tylko 3 tyg , starałem się zobaczyć co się dało , ale nadal mam tęsknotę i głód wiedzy o tym kraju i kulturze , o życiu codziennym i jak gajdzinowi (poland jinowi ) się tam żyje :)
  • Odpowiedz
@ama-japan: Z chęcią bym sobie słuchał i zerkał ale lepiej stawiaj na jakość przekazu a później długość materiału. Co do czasu to tak mniej więcej 15 było by dobrze :)
  • Odpowiedz
@brylant_brylant: no nie jest tak do końca. Faktycznie bezdomni muszą radzić sobie przeważnie sami,ale jest wiele organizacji które im pomagają. Są wolontariusze, którzy rozdają jedzenie i ubrania. Wszystko zależy dlaczego dana osoba jest bezdomna, nie wszyscy chcą pomocy. Wiele osób jest bezdomnymi z wyboru.
  • Odpowiedz
@monochromatycznie: właśnie chcielibyśmy uniknąć wrzucania filmików z chodzenia po ulicach, pokazywania świątyń i innych rzeczy, które pokazuje każdy turysta i większość videoblogów. Chcielibyśmy pokazać coś o czym mało osób wie, pójść tam gdzie turyści nie chodzą bo "wszystko po japońsku i obrazków nie ma" i powiedzieć coś więcej na ten temat. Strimi - czemu nie, jeszcze nie zaglądałem tam.
  • Odpowiedz
@brylant_brylant: Dlaczego "psychopata"? Ponieważ z premedytacją życzysz mi tragedii, która sprowadzi mnie na kolana, abym kajał się przed samym sobą i społeczeństwem. To raz. Dwa, stałbym się wtedy potrzebującym, któremu ty byś selektywnie nie pomógł - a to oznacza, że nie traktujesz wszystkich potrzebujących na równi, pomagasz tylko tym, którzy pozytywnie wpływają na twoje ego, ergo - jesteś hipokrytą próbującym pouczać tych, którzy nie podzielają twojej ideologii. Dla mnie jesteś nikim,
  • Odpowiedz