Wpis z mikrobloga

@ccTV: Sinn 656 jak na razie głęboko poza moim zasięgiem - studiuję, nie pracuję póki co :P Ale Orient Bambino jest ciekawy i akurat na moje możliwości finansowe, tym bardziej, że widzę dużą ilość opcji kolorystycznych - gdzieś w Polszy mógłbym go znaleźć co by nie kupować przez internet w ciemno tylko najpierw go przymierzyć?
@Makku11: Nie mam niestety pojęcia, musisz poszukać na necie, ale jest szeroko w PL dostępny. Tylko że względu na bardzo słabej klasy wodoszczelność i wypukłe szkiełko to taki serio zegarek tylko do koszuli. U mnie ostatecznie przegrał z klasycznym g-shockiem serii dw5600e - też dobry na małe nadgarstki, masz też wersję bardziej casualowa gw5600 robiona w Japonii z branzoletą częściowo z carbonu, pasuje na upartego nawet do koszuli ;)
Pobierz ccTV - @Makku11: Nie mam niestety pojęcia, musisz poszukać na necie, ale jest szeroko...
źródło: comment_Mj1tqcm6J0pAEgFF0tjGdohv83wiFtpF.jpg
@gatchweek: Napisałem to z przymrużeniem oka przecież ;) Jak dla studenta na egzamin do koszuli, to myślę że przejdzie taki low profilowy G, przecież nie kominy tu o kimś z kierowniczym stanowiskiem, luzuj.
@nofink: No rzeczywiście nie ma nic dziwnego w braniu 1000 zł kredytu na zegarek xD Bo to jest niezbędna rzecz do życia i trzeba mieć już. Dla mnie jak sobie upatrzę jakiś zegar to sobie cierpliwie zbieram, a nie wikłam się z bankiem w kredyty na biżuterię( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AllOver bierzesz kredyty tylko na jedzenie? Skoro ma to być to 'niezbedne do życia?'
Porządny zegarek nie traci wartości i jeśli o niego dbasz to masz go na całe życie. To nie jest telefon który po dwóch latach traci 50% wartości a po 4 nie nadaje się do użytku.
@nofink: Zeppelin to nie jest żadna lokata kapitału, proszę cię xD Jak się kupuje błyskotki to raczej takie na które cię aktualnie stać i nie jest to wydatek który zauważysz w portfelu pod koniec miesiąca.
Czytaj ze zrozumieniem bardziej. Jaki kredyt na jedzenie gościu?( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SirBlake: Nawet jesli bezkosztowy jest ten kredyt, to i tak. Jeśli wydatek tego tysiaka jest dla Ciebie zauważalny w
@AllOver Nie jestem 'gosciem'. Z twojej wypowiedzi wynika że jeśli coś nie jest niezbędne do życia to się nie bierze na raty. Nie widzisz nic dziwnego w braniu na kredyt telefonów, komputerów ?
Kupujesz przedmiot który może Ci służyć całe zycie, nie traci na wartości jak Ci się znudzi możesz łatwo sprzedać bez większej straty.
@nofink: Oczywiście, ze branie na raty urządzeń na które cię nie stać jest po prostu głupie. Z mojej poprzedniej wypowiedzi wynika tylko tyle, że branie zegarka na raty jest po prostu bez sensu. Tak samo jak i innych przedmiotów typu ten telefon czy komp.
Po drugie to gadasz głupoty. Oczywiście, że możesz go sobie kupić na całe życie, ale nie gadaj o spadku wartości. Zeppeliny są produkowane przez firmę krzak i
@AllOver Ty nie rozumiesz co to są raty. Są właśnie po to by kupować rzeczy na które normalnie Cię nie stać. Ty jak napisales 'ciulasz co miesiąc' na zegarek jaki Ci się podoba OP kupuje na raty 0%.
Nie wiem o co masz bol dupy.