Wpis z mikrobloga

A już za 2 tygodnie rusza busy.org - pierwsza oficjalna konkurencja #steemit, zbudowana również na blockchainie #steem


Więcej na ten temat w dzisiejszym wpisie (który dzięki głosom użytkowników jest już wart ponad $900):
Busy January News: Alpha Release updates, 2 weeks before Public Beta release, Donation report, What's next?

#kryptowaluty #technologia #socialmedia #facebook
steemit - A już za 2 tygodnie rusza busy.org - pierwsza oficjalna konkurencja #steemi...

źródło: comment_HIoxwwTOj8fpsDCj0mpsgH0BV5Ymbhcf.gif

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sorry ale to już nawet nie jest śmieszne. Larimerek porzuca Steemit? Ledwo zaczął jeden a już zaczyna kolejny scam? A co będzie z wszystkimi tymi co zainwestowali w Steem?
Mają się pewnie wypchać się tak jak ci co kupili bitshares.
On kiedyś chyba trafi za kratki.
  • Odpowiedz
@pawlo74: Powiedz mi a czym Ty się przejmujesz.. chyba już zrozumiałeś dawno tak jak i ja że tak naprawdę najważniejszy jest BTC. Pewnego dnia BTC będzie wart bardzo dużo forsy. I tego się trzymaj. A resztę olewaj. Jedynie wykorzystuj potencjalne shity do spekulacji celem pomnożenia BTC. To wszystko to wielkie scamy. Wszystko oprócz BTC. Wiem że wielu będzie się śmiało z tego co napiszę. Ale moim zdaniem nawet i 100
  • Odpowiedz
@Amelek: takie scamy odstraszają często raz na zawsze ludzi od wszelkich kryptowalut a nawet od bitcoina bo ludzie wszystko wrzucają do jednego worka. A takiej ceny dzięki takim scamom możesz nigdy nie zobaczyć
  • Odpowiedz
@pawlo74: a gdzie ktokolwiek powiedział, że Dan Larimer porzuca Steemit?

Grupa developerów postanowiła wybudować nową aplikacji na sieci Steem, tak jak ludzie robią to, budują kolejne aplikacje na Ethereum.

Wygląda to tak, jakbyś komentował wszystko tylko dla skomentowania, w ogólnie nie zapoznając się z treścią.
  • Odpowiedz
@noisy: zapoznawać się z treścią tego co robił i robi Larimer już się zapoznałem. Kręci takimi jak Ty non-stop nawet ja dałem się nabrać na Steem. Mało ci jeszcze jego scamów? Co ze wspaniałym Bitshares? Co ze steemit? Niech skończy chociaż jeden projekt od początku do końca zanim zacznie następny! Kiedy Ty chłopaku otrząśniesz się z tego! Nie wierzę, że jesteś aż tak naiwny.

The Great Steemit Debate -- Tone
p.....4 - @noisy: zapoznawać się z treścią tego co robił i robi Larimer już się zapoz...
  • Odpowiedz
@pawlo74: oglądałem ten film w dni opublikowania. Jak dla mnie Tone Ways jest od początku do Steema uprzedzony i to właśnie podobnie chyba jak Ty, z powodu Dana Larimera (Satoshi to jednak wiedział co robił, przyjmując pseudonim)

Co z wspaniałym Bitshares?


Bitshares ma sie dobrze (statystyki - uwaga diabelnie wolno się ładują). Swoją podstawową rolę spełnia coraz lepiej. Wprowadzono ostatnio masę udogodnień w interfejsie, m.in. integrację ala Shapeshift. Peerplays opracowali mechanizm divident i wkrótce mają go także przeportować
  • Odpowiedz
@noisy: ale przecież zdajesz sobie chyba sprawę jak okradasz również Ty biorąc w tym udział i kładąc na szali swoją reputację. Jak okradliście już tych którzy kupili na górce i nigdy już nie odzyskają swoich pieniędzy ponieważ ten model to nic innego jak ponzi scheme. Skąd Larimer i reszta rekiów wzięła swoje steemy? Ile oni za nie zapłacili. Nie wierzę aby ludzie tak dobrze wykształceni jak ty byli takimi dyletantami
  • Odpowiedz
@pawlo74:

ale przecież zdajesz sobie chyba sprawę jak okradasz również Ty biorąc w tym udział i kładąc na szali swoją reputację.


I właśnie dlatego Steem według mnie ma największy potencjał jako informatyczny projekt w całym blockchainowym świecie, bo integruje on ludzi, prawdziwych ludzi, którzy nie piszą głupot bez zastanowienia, bo wiedzą, że będzie po tym ślad na
  • Odpowiedz
O tym czy coś jest piramidą nie decyduje rynek, tylko fakty. Bitshares piramidą? :) Niby w jakim wymiarze? Może Ripple to też piramida?


@noisy: dokładnie ripel nie jest lepsze od tego larimerowego scamu i tego z ethf. Dlaczego? Dlatego, że wyprodukowali tego na tony! Powtarzam tony z powietrza!!! Mieli to za darmo a teraz będą to zrzucać na łeb takim idiotom, którzy uwierzą w takie gadki jak Twoje! Ethf to samo albo gorzej bo tam w ogóle podaż nie jest niczym limitowana.

Zapisz się na kurs ekonomii bo nie wiesz o czym mówisz i nawet nie zdajesz sobie sprawy co nadaje bitcoinowi
  • Odpowiedz
@noisy: a szkoda bo jesteś mądrym człowiekiem i mógłbyś tutaj dużo wnieść ale niestety wygląda na to jakbyś trafił do sekty ale czas zrobi swoje, z czasem zrozumiesz a rynek zweryfikuje. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz