Wpis z mikrobloga

No jak mnie #!$%@?ą takie poradniki DIY w stylu 5 sposobów na. HURR DZISIAJ POKAŻEMY JAK SAMODZIELNIE W KILKA CHWIL I W DOMOWYM ZACISZU ZROBIĆ TAKĄ SUPERANCKĄ DONICZKE. Myślę sobie #!$%@? ale zajebiście właśnie takiej potrzebowałem, zaraz se zrobie taką i wsadze paprotke. POTRZEBNE BĘDĄ STARA BUTELKA, TOKARKA, TENSOMETR, OSCYLOSKOP I #!$%@? WZBOGACONY URAN KTÓRY ZNALEŹĆ MOŻECIE W DOWOLNYM SKLEPIE CHEMICZNYM. No to #!$%@? do rossmana a tam #!$%@? zonk bo uranu nie sprzedają i #!$%@? se zrobie a nie donice
#heheszki #pasta #diy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 20
@haltandcatchfire: @HHHHHH:
Pasta ale prawdziwa.. swego czasu oglądałem film jak zrobić super kondensator bodaj.. Chodzi o ten lepszy... Potrzeba było mieć między innymi prasę, którą gość zrobił ze stołu kuchennego tnąc go na kawałki.
@turok2016 poprzednikom chodzi pewnie o to, ze nazwa filmu wskazuje na cos prostego i bez uzywania drogich narzedzi a w filmie jest wrecz odwrotnie, glowna krytyka tu spada na nazwe tych programow
@HHHHHH: Pasta pastą, kilka dni temu trafiłem na kanał gościa który restauruje i modyfikuje metalowe resoraki. Fajne hobby, nie?
Potrzebujesz tylko malej maszyny do piaskowania, urządzenia do elektrolizy w którym pochromujesz metalowe elementy, pistoletu do malowania natryskowego, tokarki i wiertarki z mikro wiertłami....
( ͡° ʖ̯ ͡°)
@FrasierCrane: @HHHHHH:

Ja to dzisiaj szukałem tutorialu co by zrobić z drewna ramki na zdjęcia ale miałem cholerny problem z cięciem drewna pod kątem 45 stopni. No to siup wchodzę sobie hehe w internety i szukam, bo coś na pewno jest. Próbowałem ze skrzynką ciosową, na frezarce, na wyrzynarce, dwoma piłami i dupa ciągle krzywe rogi w pionie jak i w poziomie no to patrze na polskim jutube i ni