Wpis z mikrobloga

Moi Drodzy, niedawno uruchomiliśmy grę przeglądarkową na zasadzie quizu z rosyjską ruletką. Tematyka dotyczy gier i gorąco zachęcamy Was do testowania i opiniowania.

>> LINK DO GRY <<

Zasady są proste:
1. Gra składa się z pięciu podstawowych rund + ewentualnej szóstej (dogrywki)
2. W każdej rundzie gracze odpowiadają na jedno pytanie, a dobra odpowiedź wynagradzana jest punktami. W przypadku błędnej odpowiedzi gracz kręci ruletką i jego przetrwanie zależy od jej wyniku. Czas na udzielenie odpowiedzi na jedno pytanie to 10 sekund.
3. Gra nie wymaga logowania/rejestracji, wystarczy wejść na stronę, dołączyć do wybranego pokoju i rozpocząć grę.

Gra powinna działać niemal we wszystkich przeglądarkach, wyjątkiem jest Internet Explorer. Można również grać na telefonach i tabletach z nowymi wersjami przeglądarek (zalecane Chrome i Firefox).

Rozgrywka jest dynamiczna i w miarę krótka, jeśli macie chwilę wolnego czasu to zapraszamy do gry, będziemy wdzięczni za Wasze komentarze.

#technologia #gry #programowanie #quizowanie #ama
HadesMX - Moi Drodzy, niedawno uruchomiliśmy grę przeglądarkową na zasadzie quizu z r...

źródło: comment_TzzGUfchewEpOf0nP5pkljnWbBKLtCcg.jpg

Pobierz
  • 141
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzięki za linki z zawieszona gra, postaram się to sprawdzić, jeżeli pamiętacie w jakich okolicznościach gra zawisła, jak numer rundy, czy odpowiedzieliście dobrze/źle, nie zakręciliście ruletką to napiszcie proszę, pomoże to znaleźć przyczynę
  • Odpowiedz
@godwin91ek: Jeśli znalazłeś jakieś błędy w pytaniach lub masz wątpliwości to napisz, być może coś dziwnego się wkradło do pytań, ale staraliśmy się to dobrze ogarnąć:)
  • Odpowiedz
@godwin91ek: a nie przełączałeś w międzyczasie programów? jeżeli przeglądarka straci fokus to pierwsze kliknięcie tylko przywraca fokus, a dopiero drugie tak naprawdę oznacza kliknięcie na przycisku
  • Odpowiedz
@jrutra: wklikiwałem się parę razy w tą samą odpowiedź, przeklikałem zakładki i znów spróbowałem. Zwrócę uwagę następnym razem.

@HadesMX: ok, jeszcze nie mogę trafić drugi raz na to pytanie ze złodziejem. Pytanie brzmi: "W której grze wcielamy się w postać złodzieja?" czy NIE WCIELAMY?
  • Odpowiedz
@godwin91ek: To jedyne pytanie z udziałem Thief'a jest "Skąd pochodzi ta postać" :) Ale odpowiedź to nie Thief, choć postacie są podobne :)

Co do pytania o LoL'a, jeden fan tej gry zgłosił nam kiedyś błąd w tym pytaniu, bo kiedyś odpowiedź faktycznie była "5", ale ponoć są specjalne eventy, w których może brać udział 6 osób w jednej drużynie.
  • Odpowiedz