Wpis z mikrobloga

Czytając komentarze na fanpage Żałosnej logiki odnośnie Puczu na #tvpis mam wrażenie że żyję w jakimś Matrixie. Całą masa komentująca w stylu "nie jestem za PiS, ale to co robi opozycja zmusza mnie do myślenia o wyjściu na ulicę w obronie rządu", ludzie bez jakiegokolwiek procenta krytycznego spojrzenia na świat, zmanipulowana totalnie przez pisowskie media wychwalają to, co jest im serwowane przez rząd. Dla tego kraju już chyba nie ma ratunku. Zaczynam myśleć że zbyt dużo jest w tym kraju ludzi myślących "przynajmniej lewaków/pełowców dupa boli", żeby do władzy doszedł ktoś chociaż odrobinę bardziej racjonalny.
#bekazpisu #polityka
  • 14
Kurde ja sam nie wiem co już o tym myśleć, bo PiS faktycznie jest #!$%@?. Dawanie kasy na nierobow, socjalizm to najgorsze gówno. Ale z drugiej strony zaczynają zabierać się za sprawy o których wcześniejsza władza tylko wspominała. I to jest chyba dobre. Wzmożone kontrolę skarbowe są ok bo wreszcie może przestaną wszyscy walić w #!$%@? myślę tutaj o fryzjerkach, mechanikach itp którzy nie wystawiają paragonow a w koszta nawet kawę wrzucają.
@kubson93: Dziękuje :) w innym wpisie pisałem kolegom z lewej strony ze jutro tym będą żyły stołówki w dużych zakładach pracy. Tani, specjalnie montowany na LQ materiał pocięty jak kapusta z oczojebnymi wstawkami do zapamiętania. Taki tvn drugiej strony. Nie liczy się zdanie % rozgarniętych, liczą się masy. Taka demokracja :)
@kubson93: #uwagapropaganda To jest tag dla ciebie. Nie zapominaj o nim. Też na pis nie głosowałem, a po tym co się dzieje, to obiecuję że tym razem zagłosuję. I jestem normalnym człowiekiem. Najbliższe wybory samorządowe, ostatni bastion hegemonii PO, jednocześnie źródło przekrętów wszelkiej maści. To co piszesz, to albo płatny trolling, albo kompletna ślepota. A może śpiączka przez ostatnią dekadę była? Pis jaki jest taki jest, wiadomo, Macierewicz i spółka, ale