Wpis z mikrobloga

Bekłem XD Oślica smaruje grzywę biteksem a pijany melon siedzi w fotelu i się fafluni pod nosem.

Ogunie nowe ujęcie tego typu. Nie wiem czy to telefon telepie się z zimna czy meliną tak wiatr buja ale obraz tak się telepie że aż zawartość żołądka podchodzi do gardła.

benc
#bonzo #gonzo #uszatylump #klejnotmopsu #melin #uszatyrolmops #uszatypigmej #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn2 #polskiyoutube #elo
RzecznikWykopu - Bekłem XD Oślica smaruje grzywę biteksem a pijany melon siedzi w fot...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sebol55: Łooooo kurde... ale baleton j----y z pompasu:) jaka p---a wielka lol! Czakara ka mawizara czeka ma... jep jep jep tego typu benc
eszke w meszke... parodia...
Ładnie tobtak sąsiadke na sraniu łapać???
( ͡° ͜ʖ ͡°)( )
  • Odpowiedz
My tu ostra patola.... ja bez mame upu nie wynużam sie z meliny, Rzecznik-Szefunio na ulicy mi :Dzień dobry nie mówi, a ostatnie w miare porzadne zdjecie to z komuni....po lewej w okienku....( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Sebol55: ej to jest nic. Widzialam tskie nagranie gdzie cyganka nachodzila z gory cala, plastikowa krate piwa!!!! Całą!!! Siadała na niej z ta suknia ibniewiem czy w kacusoe czy w pupusie czy ma czym trik polegał ...bo nagle Benc .Benc .. krata znikała.. serio serio( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz