Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam wielki dylemat. Kocham dwie kobiety. Jedną jest moja obecna dziewczyna, drugą moja przyjaciółka. Z przyjaciółką miałem pewien epizod przed moim związkiem, ale później się to jakoś rozmyło, chociaż uczucia nie osłabły i obydwoje o tym wiemy. Odkąd jestem z moim obecnym różowym i powiedziałem jej, że coś takiego miało miejsce i co czuje do przyjaciółki, to zabroniła mi się z nią absolutnie kontaktować. Od miesiąca nie mam z nią w ogóle kontaktu. Po całej aferze gdy mój różowy do niej zadzwonił to zablokowała mnie wszędzie. Nie chce mnie znać bo złamałem jej serce. Chciałem się z nią chociaż pożegnać, przyjechać, napisać wiadomość, ale różowy mówi że jak to zrobię to zerwie ze mną. Wiem, że znalazłem się pod pantoflem. Wiem, że przyjaciółka nie chce mnie już znać, ale dla samego siebie potrzebuje się z nią pożegnać w miarę normalny sposób. Postanowiłem napisać jej list. Wysłać go, przeprosić i powiedzieć „żegnaj”. Wiem jakie jest też ryzyko. Na 99% przyjaciółka powie o tym różowemu w zemście że ją zostawiłem i będzie to oznaczał koniec. Co zrobilibyście na moim miejscu? Wiem że wykreowałem mojego różowego jak tyrana, ale #!$%@?ąc od tej całej sytuacji to cudowna kobieta. Powiedzcie mi czy ryzykowalibyście żeby się pożegnać?

#pytanie #zwiazki #rozowypasek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling

Czy powinienem wysłać ten list z pożegnaniem?

  • Wyślij 39.0% (168)
  • Nie wysyłaj 61.0% (263)

Oddanych głosów: 431

  • 29
  • Odpowiedz
12345: Ja byłam taką przyjaciółką, nawet ją 3 razy dla mnie rzucał, a ona zdesperowana przyjmowała go z powrotem. On nadal kocha mnie, ale za mało walczyl, ja nie mogłabym być z tak nie zdecydowanym facetem. Więc zrób sobie przysługę i wybierz albo jedna albo druga, raz na zawsze. I się tego trzymaj.

Zaakceptował: Asterling

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: no dobra, to wyobraź sobie jakby to wyglądało z drugiej strony - gdyby twoja dziewczyna powiedziała Ci, że jest zakochana w swoim przyjacielu i ogólnie, że kocha was obu? Byłoby dla Ciebie okej to, że utrzymuje z nim kontakt albo planuje z nim spotkanie po kryjomu? No nie sądzę.
  • Odpowiedz
RzeczywistaLoszka: Chyba juz zdecydowałeś urywajac kontakt. Daj tej przyjaciolce spokój, czasem nie da sie pozegnac tak jakby sie chciało. Życie to nie film. Lepiej się już nie odzywaj do przyjaciolki skoro wybrales swojego rozowego. Tylko bedziesz ranil i to obie.

Zaakceptował: Asterling

  • Odpowiedz