Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam wielki dylemat. Kocham dwie kobiety. Jedną jest moja obecna dziewczyna, drugą moja przyjaciółka. Z przyjaciółką miałem pewien epizod przed moim związkiem, ale później się to jakoś rozmyło, chociaż uczucia nie osłabły i obydwoje o tym wiemy. Odkąd jestem z moim obecnym różowym i powiedziałem jej, że coś takiego miało miejsce i co czuje do przyjaciółki, to zabroniła mi się z nią absolutnie kontaktować. Od miesiąca nie mam z nią w ogóle kontaktu. Po całej aferze gdy mój różowy do niej zadzwonił to zablokowała mnie wszędzie. Nie chce mnie znać bo złamałem jej serce. Chciałem się z nią chociaż pożegnać, przyjechać, napisać wiadomość, ale różowy mówi że jak to zrobię to zerwie ze mną. Wiem, że znalazłem się pod pantoflem. Wiem, że przyjaciółka nie chce mnie już znać, ale dla samego siebie potrzebuje się z nią pożegnać w miarę normalny sposób. Postanowiłem napisać jej list. Wysłać go, przeprosić i powiedzieć „żegnaj”. Wiem jakie jest też ryzyko. Na 99% przyjaciółka powie o tym różowemu w zemście że ją zostawiłem i będzie to oznaczał koniec. Co zrobilibyście na moim miejscu? Wiem że wykreowałem mojego różowego jak tyrana, ale #!$%@?ąc od tej całej sytuacji to cudowna kobieta. Powiedzcie mi czy ryzykowalibyście żeby się pożegnać?

#pytanie #zwiazki #rozowypasek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling

Czy powinienem wysłać ten list z pożegnaniem?

  • Wyślij 39.0% (168)
  • Nie wysyłaj 61.0% (263)

Oddanych głosów: 431

  • 29
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Twoja dziewczyna nie jest tyranem. Ona jest po prostu glupia skoro jest z toba nadal mimo, ze kochasz inna. Mysli, ze jak zakaze ci sie z nia kontaktowac to nagle stanie sie ta jedyna? I fakt, ze dzwonila do twojej przyjaciolki i pewnie zrobila afere, troche zenada.
List napisz jezeli czujesz taka potrzebe, inaczej bedziesz zalowac. Twoj obecny zwiazek i tak nie ma przyszlosci.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Kiedyś mówili lepiej zrobić i żałować niż żałować, że się nie zrobiło. Ja w pracy się nauczyłem że lepiej przeprosić że się coś zrobiło niż pytać o pozwolenie, także ślij, żeby nie mieć później dylematów w życiu.
  • Odpowiedz