Wpis z mikrobloga

#krytmysl #neuropa #4konserwy
@Cheater skoro nie jesteś w stanie odpowiedzieć mi pod swoim wpisem, to może ( choć wątpię) zrobisz to tutaj.
Pytanie które zadałem:

Powiedz mi, po co to piszesz, skoro sam się do tego nie stosujesz? Przykład: sprawa ustawy o obrocie ziemią, której tak broniłeś, powołując się na przepisy niemieckie i francuskie, które miały być tak samo restrykcyjne jak polskie. Po wytknięciu Ci tego błędu nie potrafiłeś przyznać się do błędu, nie pokazałeś uczciwości intelektualnej, tylko podwinąłeś ogon i usunąłeś wpis? Czy to nie jest hipokryzja, z którą, jak twierdzisz, walczysz?
  • 25
Od roku i siedmu miesięcy nie napisz zadnego wartosciowego posta na wypoku i nie wykaz sie wiedza w zadnym temacie


Wiesz, bardzo możliwe. Tylko ja w przeciwieństwie do ciebie nie sram na lewo i prawo przydługimi postami, które starają się wyglądać jak głębokie przemyślenia.

Więc nie jest mi jakoś przykro, jak ktoś coś takiego mi napisze (nie spodziewam się wielekiego poklasku za wrzucanie zdjęć włochatych facetów). Ciebie musi chyba jednak boleć, że