Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ale będzie po mnie jechanie w komentarzach, ale trudno, jakoś to przeżyje. #rozowepaski, możecie mi wytłumaczyć jak wyglądają w kolejności etapy poznawania się i przechodzenia w związek wrazie powodzenia?
1. Zagaduje, biore numer.
2. 1spotkanie, zrobiliśmy na sobie dobre wrażenie.
3. Umawiamy się na kolejne 2spotkanie.
Bla bla bla..
4. Więcej spotkań. W międzyczasie, powiedzmy, dochodzi do przytuleń i pocałunków - wtedy jest związek? Czy musze sie spytać "Uważasz, że z naszej relacji może wyjść coś więcej niż przyjaźń?". Dobre pytanie? Czy związek dopiero jest po tym jak mi wyznamy sobie miłość obustronnie? Na jakim etapie mam iść zapoznać jej rodziców z bukietem kwiatów i 0.7 wyborowej? Jeśli to wartościowa dziewczyna kiedy naciskać na inicjację seksualną? I czy kwestia "Masz bardzo fajne piersi, marzę abyś wymasowała mi nimi plecy" jest bardzo przegrywowa? Dostane w ryj i na zawsze pałowanie wiplera?
Przykro mi że muszę o to pytać w internecie obcych ludzi, ale jestem jedynakiem a rodzina? Agh...
Plis, nigdy w życiu nie miałem nikogo...
Mega #stulejacontent #twnogf a szkoda może #podrywajzwykopem i na bank #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: generalnie to wszystko zalezy od kobiety, z ktora się spotkasz. Z jednymi idzie to szybciej, z innymi wolniej.
Jedne całują się na pierwszej randce,inne pocałunek traktuja jako pewna deklaracje uczuć.

Pytanie tez, czy chcesz być z kimś, żeby móc po prostu uprawiać seks i miec kobite, czy chcesz być z kimś, z kim stworzysz fajny związek, być może spędzić życie (a wtedy kwestie fizyczne sane się rozwina jako dopełnienie całości).
OP: @yourgrandma: aha. Szkoda, że z opowieści kolegów
@Cuntenti: No tak się domyślałem
@Kolmetoista: Ok, a co z resztą pytań?
@Prince_Prospero: W taki sposób zaproponowałem Twojej matce seks za 20zł. Zgodziła się a zakup gumek był mało opłacalny i tak zostałeś poczęty.
@Shyvana: Przestań, nie chodzi mi o ten masaż tylko o etapy zdobywania się. To był dodatek już na koniec końców "gry". Seks nie może
@AnonimoweMirkoWyznania: to kobieta powinna zapytać faceta jak patrzy się na relację, bo to głównie kobiety dążą do związku a faceci do seksu, wtedy mówisz że możemy spróbować być razem, rodziców poznasz przy okazji jakiegoś wesela w rodzinie