Wpis z mikrobloga

Cześć moje owieczki! Dziś >>>VFXNEWS<<< trochę inaczej.
Tag rośnie w siłę, już 233 obserwujących, cieszę się!
Jednak druga rzecz która mnie cieszy to gorące dyskusje pod moimi wpisami.
Ostatni wpis o Modo miał całkiem fajną dyskusję, pojawiły się osoby znające na temacie, wrzucały swoje propozycje, było fajnie!
Jako, że ja lubię rozmawiać, a nie tylko mówić, będę od czasu do pory próbował wchodzić z wami w interakcję,
skoro sami nie tak często lubicie to robić (a szkoda, bo się tym karmię! :D) to ja was będę ciągać za języczki!

Więc pytanie na dziś, tym razem ode mnie do was:
Z JAKIEJ WASZEJ PRACY/DZIEŁA JESTEŚCIE DUMNI NAJBARDZIEJ? (i dlaczego ;))
[oczywiście, proszę o dodanie jej do swojego komentarza :)]

----

Zapraszam do subowania: #vfxnews

Lista lista:
@JayRG @Rezix @nathaliekill @Naxster @Akayari @vasil @trisek @zupa_z_kasztana @gerard-kowalski @GrabkaMan @Yomery @naczelnysmieszek @Evert @sorasill @haxxx @potwur @drvarez @woynar @wutka @tekon [jeśli chcesz dołączyć do wołanej elity daj plusa i napisz w komentarzu]

#grafika #grafikakomputerowa #grafika3d #digitalpainting #rysujzwykopem
  • 56
  • Odpowiedz
@loczyn: Ostatnio odkopałam zlecenie, które przeleżało u mnie na dysku dobre kilka miesięcy (wiem, trochę wstyd) i poprawiłam w nim prawie wszystko. :D Nie pokażę go tutaj, ale zobaczenie na takim przykładzie czego się nauczyło w ciągu ostatnich miesięcy jest świetne.
  • Odpowiedz
@Ravu: Bardzo fajna praca! Moim zdaniem jest potencjał! :)
Dobrze pokierowany możesz coś już fajnego złapać niebawem!

@zupa_z_kasztana: Ja się nie pieszczę, chyba, że mam w NDA wysokie kary za upublicznianie xD
  • Odpowiedz
fajnie, ze sie znaczyło dziać w tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°) proszę mnie tez wołać w takim razie


@KocieJaduo: Ciężki, pracowity okres był :P

@Rezix: No ale chociaż ta jedna, albo kilka na które patrzysz i mówisz - "to może nie jest moje opus magnum, ale to najlepsza/e z dotychczasowych prac!"
  • Odpowiedz
byłam wtedy dość mocno zainspirowana jego twórczością <3 A potem odkryłam lineart i komiksy xD


@naczelnysmieszek: Dla mnie to jest idealny przykład dobrego marketingu.
Prace ma poprawne, ale bez szału, ale potrafił się sprzedać, za to szacuken :)
  • Odpowiedz
@loczyn: Dzięki : ) właśnie potrzebuję chyba kogoś kto mnie zmotywuje jakiegoś mentora albo inspiracji bo dreptam sobie w miejscu : d
  • Odpowiedz