Wpis z mikrobloga

@czeczen_x3: Już straciłem nadzieję, że to miasto będzie kiedyś w miarę przejezdne w godzinach szczytu. Współczuję wszystkim pracującym 8-16 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
celem jest wyrzucenie aut z miasta i jak grzyby po deszczu rosną przeszkody utrudniające jazdę autem po mieście mające zniechęcić kierowców.


@czeczen_x3: @Otek0:
Niech sobie w dupę wsadzą to MPK bo jest #!$%@? warte. Ostatnio kumpel mnie podwiózł do domu z roboty o 16. Dotarłem 15-20 minut szybciej niż tramwajem. To jest więcej niż 1/3. Jeszcze się reklamują, że "omijają pasjonatów korków". #!$%@? tam, pasjonaci korków omijają te #!$%@? tramwaje
  • Odpowiedz
@TomaszWKS: jak tylko jeździłem MPK to uważałem, że jeszcze nie jest tak źle. Potem zacząłem jeździć samochodem i od tego czasu unikam MPK jak ognia.
do mojej pracy autobus jedzie 40 minut plus kilka minut z buta z przystanku, a samego rana po 6 jadę 15 minut autem xD
@Otek0: dobrze, przeważnie po 14 jestem już w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@czeczen_x3: najlepsze, jak tam w tym Krynicznie czy innych Psarach (5 zaraz za Wrocławiem) kiedyś przestały działać światła i nagle korek zupełnie zniknął, wszyscy się już cieszyli że wyłączą je już na zawsze, a tu taki ch*j, po 2 dniach naprawili i korki wróciły. XD
  • Odpowiedz