Wpis z mikrobloga

Witajcie,

Pojawiła się nadzieja na reaktywację Kącika Sportowego!

Przypomnę, przez pewien czas częstowałem Was najważniejszymi informacjami na temat polskiego sportu. Informacje podawałem w krótkiej i przystępnej formie, co spotykało się z Waszym zainteresowaniem.

Prawdopodobnie portal powstanie na nowo i w związku z tym mamy chwilę na to, by wszystko przeanalizować. I tutaj prośba do Was. Ponieważ Kącik, był (i mam nadzieję będzie) tworzony dla Was, chcę poznać Wasze oczekiwania względem strony.

Piszcie:
- Jakimi dyscyplinami się interesujecie?
- Czego brakuje Wam w stronach sportowych?
- Czego należy absolutnie unikać, a czego nie może zabraknąć

Im więcej komentarzy, tym będzie łatwiej spełnić Wasze oczekiwania.

Chcesz pomóc w rozwoju Kącika? Napisz jak on powinien wyglądać
Jesteś zainteresowany współpracą w dowolnej formie? Pisz priv



#kacik #pilkanozna #siatkowka #mma
  • 13
Przypomnę Kącik Sportowy, to portal gromadzący najciekawsze informacje dotyczące polskiego sportu. W poprzedniej wersji skupiałem się wokół takich dyscyplin jak piłka nożna, siatkówka, MMA, skoki narciarskie, a informacje były krótkie, ale treściwe. Piszcie jak widzicie nową odsłonę Kącika. Każdy dodatkowy głos to większa szansa na stworzenie miejsce, które spełni Wasze oczekiwania.
@kacikpro: Ogólnie to taki format jak był wcześniej wg mnie się sprawdzał, dyscypliny też były spoko, ja tam bym się nie obraził, jakby były jakieś info o piłce ręcznej, hokeju, czy rajdach (lub ogólnie pojętych sportach samochodowych), ale rozumiem, że to extra praca i konieczność poświęcenia dodatkowego czasu.
Natomiast mi się tak trochę marzy coś w rodzaju 90minut tylko dla kilku tych głównych sportów zespołowych, choć z tego co pamiętam przeglądy
@gumiorek: Nie mam nic przeciwko wobec kolejnych dyscyplin, ale tak jak piszesz, do tego potrzeba ludzi którzy się na tym znają, a przede wszystkim ludzi.

Dokładnie taki jest zamysł, by to były krótkie, treściwe ale ważne informacje.