Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy tylko na moich studiach jest taki wyścig szczurów? Ludzie to chyba traktują innych jako konkurencje na rynku pracy. Najgorsze jest to, że Ci ludzie robią pozytywne wrażenie podczas wypadu na piwo lub głupie chińskie podczas przerwy między zajęciami. Za plecami jednak śmieją się z Ciebie ile to kolokwiów nie masz zaliczonych i że nie masz szans na przejście na kolejny semestr.
#studia #studbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: ludolfina98
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: To normalne, że gdy w grę wchodzi realna kasa(stypendium) czy lepsza pozycja na rynku pracy, takie problemy muszą się pojawiać. Każdy orze jak może. Miej to w dupie, trzymaj się grupy swoich zaufanych znajomych i olewaj resztę.
Zalezy chyba nawet nie tylko od kierunku uczelni co od roku. Na moim roku 14/19 jest bardzo przyjazna atmosfera, ludzie wrzucaja notatki z calego semestru i zawsze ktos Ci pomoze. Rok 15/20 tez jest spoko.
Z kolei z 16/21 caly wydzial kręci beke bo co chwile jakies popjerdolone akcje i ich grupa na fb ma ponad 2k osob xD

Zaczelo sie od tego, ze na samym poczatku jak zalozyli grupę, chyba w
E tam u mnie na uczelni jest tak lajtowo że wydaje mi sie jak bym chodził do przedszkola a ludzie na roku spoko. W grupie mam jeszcze lepiej same dobre mordy :) wczoraj zaprosiłem nawet koleżankę na łyżwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)