Wpis z mikrobloga

#gorzkiezale człowiek zapisał się na prawko, planuje kupić jakiegoś szrota za 2-3k bo nie stać na nic innego, patrzy OC około 1,5k... Wstaje rano, słucha radia i słyszy, że OC ma wzrosnąć jeszcze o około 20%.
Dzięki gurwa za łatwy start (,)
  • 165
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Witeeek: jakbym kupił jakąś golfinę 2 to bym nie żałował wydawać na naprawy ale jeżeli OC jest tak wysokie to ciężko by mi było odłożyć.


@Chudzinx: nie żałowałbyś na naprawy, ale nie masz 1800 na ubezpieczenie? Przecież minimum dwa razy tyle w pierwszym roku na amortyzację pójdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Chudzinx jest dyskryminacja bo świeżo o prawku nie umiesz jeździć i kropka. Skąd to wiadomo? Statystyka - deal with it.

Po drugie OC jest dla obcych osób a nie dla ciebie. Jak ktoś ci nogi połamie i będziesz na wózku to rzek chciałbyś mieć rentę a nie tylko info że jakiś chudy z wykopu był "wolnorynkowy" i nic nie ma. Jak się dorobisz mercedesa to też chciałbyś mieć pewność że ktoś
  • Odpowiedz
@jack-lumberjack: @Jestem_tu_nowy: niewiele to daje, za oc na mnie i mojego tatę chcieli 2500zł za dwulitrowy samochód z 2003 roku warty 9k. Ostatecznie przepisałem samochód na moją mamę, bez współwłaściciela- też maksymalne zniżki, wyszło 1100zł, gdzie poprzednie ubezpieczenie kosztowało ok. 450zł
  • Odpowiedz
planuje kupić jakiegoś szrota za 2-3k bo nie stać na nic innego, patrzy OC około 1,5k.

ale jeżeli OC jest tak wysokie to ciężko by mi było odłożyć

Wolny rynek to by był jakbym nie musiał się obowiązkowo ubezpieczać a jakbym kogoś dupnął to bym płacił z własnej kielni ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Chudzinx: No #!$%@? widać, że Cię stać żeby płacić za szkody z własnej
  • Odpowiedz
@MZ23: w niektórych towarzystwach za szkodę (nie ważne czy wypłata była 100 zł czy 100 000 zł), płaci się nawet przez 5 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°), a najgorzej jest zrobić szkodę w pierwszym roku ubezpieczenia.
  • Odpowiedz
  • 1
@grafi16 no to cóż :). Na szczęście mam babeczke która z cenami ubezpieczeń robi cuda :) . W zeszłym roku wyszło mi 1314 zł za OC assistance i nww :) zobaczymy jak teraz :)
  • Odpowiedz
@Chudzinx: jak dopiero zaczynasz życie to #!$%@? z tego kraju gdzie pieprz rośnie, jak jesteś ogarnięty i masz trochę odwagi to dawaj ja też trzymałem się kraju rękami i nogami aż wyjechałem i teraz pluję sobie tylko w brode że kilka lat straciłem
  • Odpowiedz