Wpis z mikrobloga

#gorzkiezale człowiek zapisał się na prawko, planuje kupić jakiegoś szrota za 2-3k bo nie stać na nic innego, patrzy OC około 1,5k... Wstaje rano, słucha radia i słyszy, że OC ma wzrosnąć jeszcze o około 20%.
Dzięki gurwa za łatwy start (,)
  • 165
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Prof_ problemem to jest #!$%@? dróg i parkingów całą masą pełnoletnich szrotów.

Niech biedaki w końcu zrozumieją, że nie dla psa kiełbasa i grzecznie przesiada się do komunikacji miejskiej.
  • Odpowiedz
@frogfoot: Eh panowie coraz więcej amatorów się pcha do kupna auta hehe. Mam nadzieję że przejdzie ta nowelizacja ustawy i będzie można kupić samochód dopiero jak się zda państwowy egzamin, po pozytywnej opinii wydziału komunikacji i to powyżej 30 tys zł. Bo tak ludzie bez licencji kupują graty. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Chudzinx: 1600 za prawko plus 180 za egzaminy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) I to w najlepszym scenariuszu, zakładając ze zdasz wszystko za pierwszym razem, bo każda kolejna praktyka 140.

Ja płaciłem za samo prawko 2 lata temu jakoś 1000-1200 zl, a lekarza dało się za 50.
  • Odpowiedz
@Defender: No tak mniej wiecej wyglada moj tok myslenia xD

Serio, drogi #!$%@?, parkingi #!$%@?, bo auto mozna kupic taniej, niz mocno sredni telefon. Ja wszystko rozumiem, ale #!$%@? w moim interesie jest, zeby tych aut troche poznikalo, tak z 20-30% minimum.
  • Odpowiedz