Wpis z mikrobloga

#gorzkiezale człowiek zapisał się na prawko, planuje kupić jakiegoś szrota za 2-3k bo nie stać na nic innego, patrzy OC około 1,5k... Wstaje rano, słucha radia i słyszy, że OC ma wzrosnąć jeszcze o około 20%.
Dzięki gurwa za łatwy start (,)
  • 165
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@killer87: samo to, że teraz za prawko płacę kurs 1400+200 lekarz a braciak z jakieś 7-8 lat temu mówił, że płacił koło 900 zł już z lekarzem. To jest gurwa dramat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Prof_: Pozostaje zacisnąć zęby i kupić auto i OC. Ja mam cały pakiet ubezpieczenia, OC, AC, szyby, koła i inne bajery, będę przedłużał w lipcu ciekawe ile mnie skroją?
  • Odpowiedz
@dzieju41: Eee, to może nie będzie tak źle. Najgorzej mają ci co są z zwyżkami za wiek jeszcze. btw oc ma jeszcze iść w górę, wszyscy o tym trąbią.
  • Odpowiedz
@Jestem_tu_nowy: nie mam na kogo wziąć, ojciec traktuje mnie prawie jak obcego
@benzdriver: nie chodzi mi o to żeby wszystko na tacy podali ale bez przesady. Kiedyś nie było nic a jednak wszyscy wszystko mieli. Wszystko idzie w górę, OC często przekracza wartość samochodu, tak jak @dzieju41 napisał nagle z dupy się obudziły ubezpieczalnie, że są w plecy więc podwyżki i podwyżki. Żeby OC nie było obowiązkowe
  • Odpowiedz
@Jestem_tu_nowy: z tych z którymi mam jako taki kontakt to ciotka ma prawko może z rok, wujek może ze 2-3 lata, brat i bratowa mają z 7-8 lat, tyle że mieli samochód może z pół roku i rozwalili więc żadnych zniżek nie mają
  • Odpowiedz