Wpis z mikrobloga

  • 1267
Dziś wieczorem przekonałem się co to #logikaniebieskichpaskow . Wpadła do na znajoma mojego różowego, chciała pogadać, jakaś tam ciężka sytuacja. Mało zainteresowany tematem siedziałem przy kompie, w pewnej chwili rozmowa stała się burzliwa więc postanowiłem posluchac, zrobiłem sobie drinka bo stwierdziłem że bez tego może być ciężko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie myliłem się ... Sprawa wyglądała tak że siostrze tej znajomej sąd zabrał dziecko i uwaga! Oddał ojcu, więc lament. Jaki to sąd jest zły, jak stara się upodlic matkę z problemami, wnioski że były mąż musiał dać łapówkę sędziemu że tego tak nie można zostawić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Postanowiłem włączyć się do dyskusji i stwierdziłem że matka która w ciągu roku trzy razy przedawkowała, uciekła z leczenia i traktowała dziecko jako źródło dochodu to żadna matka, nawet suka dba o swoje szczenięta....
Mój różowy postanowił się nie odzywać bo chyba zrozumiała jaka głupia była ich rozmowa i argumenty a znajoma stwierdziła :
Matka to matka i nawet najlepszy ojciec nie jest lepszy od najgorszej matki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po czym wylała na mnie mojego drinka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie wytrzymałem chwyciłem za wlosy, wyciągałem siła z pokoju i wyrzuciłem na klatkę schodowa, buty i kurtkę odebrała na trawniku pod balkonem.
Moja się nie odzywa i poszła spać do drugiego pokoju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jaki jestem zły bo wyrzuciłem jej koleżankę jak psa za drzwi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WachuPL: bardzo dobrze zrobiłeś. Serio. Lepiej żeby dziecko wychowywało się z normalnym ojcem co będzie o nie dbać. Niz z patologiczną matką.
Czasami jak sam słucham rozmów rozowych pasków to można raka dostać.
Nie no co tam lepiej żeby dziecko miało z-----ą psychikę i wyrosło na niewiadomo co. Niż na normalnego człowieka
  • Odpowiedz
via Android
  • 7
@Miedziany_Brodacz cool story to to nie jest, nie jestem uczuciowy czy jakiś przyjacielski, dżentelmenem też bym się nie nazwał i c--j z tą siostrą karyny... Ale szkoda tego dzieciaka że koło roku siedział w tej patologii
  • Odpowiedz
via Android
  • 248
@oszon mój różowy nigdy nie dostał nawet klapsa (chyba że w łóżku ale to się nie liczy bo sama prosi) jestem spokojnym czlowiekiem, ale wybacz - we własnym domu oberwalem własnym drinkiem .... Miałem prawo zareagować .... Jej szczęście że nie poleciała z butami przez balkon
  • Odpowiedz
@WachuPL: Dobrze zrobiłeś. Jaką miała minę jak ją wyrzucałeś? Na pewno ciekawą, bo jak głosiła "Matka to matka i nawet najlepszy ojciec nie jest lepszy od najgorszej matki", to pewnie też była pewna zasady, że kobieta jest nietykalna, nieważne co by zrobiła.
  • Odpowiedz
via Android
  • 17
@Bajczarz zdziwiłem się bo poza agresja i krzykiem nic nie zobaczyłem... Ona nawet nie pomyślała że zrobiła coś źle.... Myślałem że zobaczę strach i zrozumienie sytuacji może nawet przeprosiny ale nie... Tylko pustka i agresja
  • Odpowiedz