Wpis z mikrobloga

@Karoleer: @chuckmls: Właśnie chodzi mi o te skutki uboczne, znajomi brali, mówią że nic im nie jest. Na internecie na jednej stronie (pewnie arty sponsorowane) piszą że jest to najlepsze co może być i w ogóle nie rozumieją czemu to zostało wpisane na liste dopingową (podobno dlatego że efekty były zbyt dobre, albo że przy dużych dawkach szczury dostawały raka) jak nie ma żadnych efektów ubocznych, z kolei
  • Odpowiedz
@Pstek: brali, a później na mirko piszą pod anoninowewyznaniamirko że co robić, mam niskiego teścia XDD Skoro sarmy blokują, a efekty są mizerne w porównaniu ze sprawdzonym i bezpiecznym testosteronem, to #!$%@? ja się pytam? Szczególnie dla żółtodzioba. Niech się znajomi zbadają po odstawieniu, i będąc na tych środkach. Jak sobie zobaczą wyniki prób wątrobowych to z kapci wypadną :)
  • Odpowiedz
@Karoleer: raczej samopoczucie xd

@chuckmls: aż tak strasznie siada na wątrobie? wraca poziom testosteronu sam do normy czy trzeba go jakoś podbić (jestem żółty jeśli o to chodzi) potrzebuję to wiedzieć, bo chce sobie bf zbić do jak najmniejszego % :P
  • Odpowiedz
@Pstek: czyli nie wiedza czy wszystko jest w porzadku.
czy tesc wraca? nie wiemy i nie dowiesz sie dopoki sam nie sprobujesz. istnieje ryzyko blokowania przez sarmy, to jest fakt. bf zbijesz odpowiednia dieta, a jesli chcesz sie juz czyms faszerowac to albo skorzystaj z legalnych suplementow albo idz do kogos kto sie zna i zalatw sobie rozpiske cyklu. sarmy to beznadziejny polsrodek.
  • Odpowiedz
@Pstek: musisz zrobić normalny odblok. Poziom wróci, ale zajmie to sporo czasu, a to co zbudujesz (a raczej nie zbudujesz na sarmach solo) przez ten czas stracisz. Nie jest powiedziane że wróci do stanu sprzed ingerencji.
  • Odpowiedz
@Pstek: widać u góry znawców, którzy nie mają pojęcia jak działają sarmsy :)
z wiki byś się chłopie więcej dowiedział ;)
trwają badania kliniczne przynajmniej dwóch sarmsów, ponieważ mają o lepsze działanie, z mniejszą ilością negatywnym skutków niż tradycyjne sterydy i za parę lat wróże im piękną przyszłość w medycynie
uboki są na pewno, to nie jest witamina C
  • Odpowiedz
@fido69: Sarmow jest w uj, niektore faktycznie maja ciekawe dzialanie, ale oczekiwanie ze beda dzialac jak SAA jest z gory skazane na niepowodzenie. W organizmie czlowieka jest kilka hormonow anabolicznych i ich manipulacja mozna budowac miesnie, juz sama nazwa Selective androgen receptor modulators swiadczy o tym, ze one tylko manipuluja naszymi hormonami. Ale jak by nie kombinowac nic nie przebije wysokiego tescia, insy i hgh. Plus jakis anabolik od czasu
  • Odpowiedz
@szansa: stary nie ma magicznych pigułek które Ci dadzą jakiś efekt bez ingerencji w hormony. Co z tego że nie jest sarm? Co to tylko sarmy mieszają w hormonach? Żryj se na zdrowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bst: Ostaryna to sarm, GW sarmem nie jest. Poza tym oba środki mają całkowicie inne działanie i oba są wartę uwagi, ale do całkowicie innych celów. W przypadku obu tych środków mogą wystąpić skutki uboczne również w obu przypadkach różne. O skuteczności ostaryny może świadczyć chociażby fakt, że jest stosowana przez profesjonalnych sportowców (Lucjan Bute - były mistrz świata w boksie, Aleksandr Powietkin - również były mistrz świata w boksie
  • Odpowiedz
@Pstek: GW poprawia wrażliwość insulinową, poprawia lipidy, zwiększa wydolność w wysiłkach areobowych, ale u niektórych ludzi wywala mega syfy podskórne, które ciężko potem zlikwidować. Są mocniejsze i przede wszystkim lepiej przebadane środki do palenia tłuszczu jak Efedryna, Fentermina, Clen, Geranium albo jeszcze skuteczniejsze, ale dużo niebezpieczniejsze jak insulina, amfetamina, metaamfetamina, dnp (żadnego nie polecam - stosowanie któregokolwiek z nich można przypłacić życiem zwłaszcza dnp po którym sporo ludzi zeszło z
  • Odpowiedz
  • 1
@Castiel z zasady dzialania gw nie jest sarmem to widac z jego opisu. Tak, znam to co napisales, wiem ze ludzie sobie za pomoca gw normuja lipidy, widzialem syfy po nim. Ostaryne tez paru znajomych bralo. Ale na razie nie zaglebiam sie. Troche za malo przebadane plus ja jeszcze widze duzy potencjal w typowych srodkach. Na stawy raczej bym wzial peptydy BC i TBC.
Co do do tego czy gw wywali
  • Odpowiedz