Wpis z mikrobloga

@AleksanderRoz: dlaczego mam odmawiać korzystania ze sprzętu, za który płacę ze swoich podatków? nie rozumiem tego, gdzie Ty widzisz jakieś burzenie się. i chyba też nie rozumiesz o co chodzi z oświadczeniem wklejonym przez OPa. ono nie jest kierowane, do ludzi, którzy nie dorzucają się do WOŚPu jako informacja, że nie dorzucasz się, to nie korzystasz. ono zostało w formie żartu zaproponowane ludziom, którzy spinają dupska o to, że WOŚP w
@slvk: może czas by Państwo jak Owsiak cały budżet dało na jeden cel niemowlaków i geriatrie, na nic więcej, jak myślisz ile miliardów by było?? a nie milionów?? to że na oddziałach są sprzęty z serduszkami nie znaczy że nic innego się nie kupuje... bo po co kupować sprzęt który już ktoś kupił i dał a że serca mają być naklejone to nich będą przecież nikt tego nie zakaże.. skoro zafundowali
@slvk: to mi wytłumacz... bo nie rozumiem funu nad 60 milionami datku na jakiś cel z Wośp co do kilkuset milionów dane z Caritasu i nie tylko na ich zdrowie ale też na ich urzynanie poprzez miejsca gdzie dostają darmowe jedzenie i zapasy... i kilkudziesięciu miliardów z budżetu na wszystko a nie tylko na jeden cel.. Podaj mi ile z budżetu idzie na Niemowlaków i na geriatrie!!!! wtedy podyskutujemy dolicz caritas
@AleksanderRoz: zaskoczę Cie ale ostatnio ogladałem wywiad z Owsiakiem , powiedział ze zrobiono anonimowa ankiete wsród osób które pomagają przy WOŚP i sam był zaskoczony ale jakieś 40% (tak jak w sondarzach) tych pomagajacych jest za Pisem . I jakos mnie to nie zaskakuje.